MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda dalyvaus MMA turnyre Estijoje

spalio 19, 2011
Views: 1 248

mma-raju-8Šia savaite mūsų komandos laukia net dvi išvykos į užsienio MMA turnyrus. Pirmasis šių turnyrų spalio 21 dieną Estijoje. Šios šalies Tartu mieste įvyks didžiausios šios šalies MMA organizacijos MMA Raju turnyras MMA Raju 8. turnyre dalyvaus Estijos, Suomijos, Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos kovotojai. Iš 8 turnyro kovų pusė jų vyks pagal mėgėjiškas ir pusė pagal profesionalias taisykles.
Šiame turnyre dalyvaus Keturi „Plungės Riterio“ komandos kovotojai. Šį kartą mūsų komandai atstovaus tris Lietuvos MMA kovotojai: Tadas Aleksonis iš Šiaulių „Gladiatoriai“, Arūnas Jurgelėnas iš Utenos „Impulsas“ ir Ramūnas Paliūnis iš Molėtų „Igoramas“ klubo. Ketvirtuoju mūsų komandos kovotojų taps Rusijos kovotojas iš kaimyninio Kalininingrado Niyaz Ramazanov. Visi tris Lietuvos kovotojai šį kartą dalyvaus mėgėjų kovose.
Tadas Aleksonis susikaus su muaythai ir K-1 kovas palikusiu kone geriausiu Estijos smūgiuotoju Edvinu-Eriku Kibusu. Estui tai bus antrasis bandymas MMA kovose. Savo debiutą MMA, pagal mėgėjų taisykles, jis pralaimėjo.
Arūno Jurgelėno priešininku taps Estijos kovotojas Lauri Magi.
Ramūno Paliūnio priešininku bus jaunas Estijos atstovas Juri Jogiste.
Niyaz Ramazanov susikaus vakaro kovoje. Jo priešininku bus Estijo MMA žvaigždė Alik Tseiko. Estijos kovotojui tai bus puikus jėgų patikrinimas prieš treniruotes bei kovas JAV. Tseiko vadybininkas Ott Tonisaar MMA Raju oficialiajame puslapyje paskelbė, kad Alik Tseiko pasirašė sutartį su vieną garsiausių bei pajėgiausių pasaulio MMA komandų – ATT (American Top Team).

MMA Rajų 8 turnyro kovų sąrašas:
Mėgėjiškos MMA kovos:
1. Lauri Magi vs. Arūnas Jurgelėnas
2. Helin Paara vs. Kaisa Rebane
3. Edvin-Erik Kibus vs. Tadas Aleksonis
4. Juri Jogiste vs. Ramūnas Paliūnis
Profesionalios MMA kovos:
5. Ilja Drovnjashin vs. Jass Murutalu
6. Lauri Ulenurm vs. Kamil Korycki
7. Dmitri Ivanov vs. Juho Valamaa
8. Alik Tseiko vs. Niyaz Ramazanov

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda dalyvaus MMA turnyre Estijoje' on Facebook Share 'Mūsų komanda dalyvaus MMA turnyre Estijoje' on Twitter Share 'Mūsų komanda dalyvaus MMA turnyre Estijoje' on vk.com Share 'Mūsų komanda dalyvaus MMA turnyre Estijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930