MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lygus rezultatas Estijoje

spalio 22, 2011
Views: 1 351

mma-raju-8 Šiandien mūsų komandai atstovavę kovotojai Tadas Aleksonis, Arūnas Jurgelėnas ir Ramūnas Paliūnis dalyvavo MMA turnyre Estijoje MMA Raju 8. Visi tris Lietuvos kovotojai dalyvavo mėgėjų kovose.
Pirmuoju į MMA Raju oktagoną žengė Arūnas Jurgelėnas ir Utenos „Impulsas“ klubo. Nors Lietuvos kovotojas įtikinamai pirmavo visą kovos laiką, pergalę vienbalsiai buvo skirta jo priešininkui Lauri Magi.
Antrasis vakar kovojo Šiaulių „Gladiatoriai“ kovotojas Tadas Aleksonis. Jo priešininku buvo labai tituluotas Estijos K-1 MAX ir muaythai kovotojas Edvin-Erik Kibus. Po labai lygios kovo kiek netikėtai Estijos teisėjai paskelbė lygiąsias.
Trečiuoju į oktagoną įžengė Molėtų „Igoramas“ treneris ir kovotojas Ramūnas Paliūnis. Jis susikovė su Suomijos mėgėjų MMA vice-čempionu,mma jo mėgėju rekordas 9-2-0 Estijos kovotojų Juri Jogiste. Visų nuostabai Ramūnas pirmasis pervedė dvikovą į parterį ir atliko estui achilo sausgyslių tempimą, po kurio Jogiste buvo priverstas pasiduoti.
Šiame turnyre buvo planuojama dar vieną kova, kurioje turėjo kvoti mūsų komandai atstovaujantis kovotojas iš Rusijos Niyaz Ramazanov. Kaip labai dažnai pasitaiko pas mūsų kaimynus, Ramazanov laiku nepasirūpino visais reikiamais dokumentai Europos Sąjungos vizai gauti ir buvo priverstas praleisti šį turnyrą. Jo vietą kovoje su Estijos MMA žvaigžde Aliku Tseiko užėmė Norvegijos kovotojas Madis Pedai. Šią kovą antrajame raunde pasdavimu laimėjo Tseiko.

MMA Raju 8 turnyro kovų rezultatai:
Mėgėjiškos MMA kovos:
1. Lauri Magi nugalėjo Arūną Jurgelėną, 2R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
2. Helin Paara nugalėjo Kaisa Rebane, 3R 2:02 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
3. Edvin-Erik Kibus vs. Tadas Aleksonis, 2R 5:00 Lygiosios
4. Ramūnas Paliūnis nugalėjo Juri Jogiste, 1R 2:03 Pasidavimas (Achilo sausgyslių tempimas)
Profesionalios MMA kovos:
5. Jass Murutalu nugalėjo Ilja Drovnjashin, 2R Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
6. Kamil Korycki nugalėjo Lauri Ulenurm, 1R Pasidavimas (Rankos laužimas)
7. Alik Tseiko nugalėjo Madis Pedai , 2R Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
8. Juho Valamaa nugalėjo Dmitri Ivanov, 1R Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)

Dalinkis:
Share 'Lygus rezultatas Estijoje' on Facebook Share 'Lygus rezultatas Estijoje' on Twitter Share 'Lygus rezultatas Estijoje' on vk.com Share 'Lygus rezultatas Estijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930