MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

gegužės 30, 2009
Views: 1 105

gnp.jpgDu Brazilijos kovotojai – Maurinio „Shogun“ Rua ir UFC čempionas Lyoto „Dragon“ Machida susikaus tarpusavyje spalio 24 dieną, UFC 104 turnyre.


Fiodoro Emelianenko ir Josho Barnetto kova, vyksianti Affliction 3 turnyro metu, rugpjūčio 3 dieną, paskelbta oficialiai.


Du buvę UFC čempionai – Quinton „Rampage“ Jackson ir Rashad „Sugar“ Evans taps UFC realybės šou TUF dešimtojo sezono treneriais. Tradiciškai po sezono pabaigos narve susikaus ir patys treneriai. Kova, greičiausiai, įvyks gruodžio pabaigoje vyksiančiame turnyre. Kovos nugalėtojas taps pretendentu į čempiono titulą bei susikaus dėl jo su Machida-Rua kovos nugalėtoju.


Brazilas Vitor Belfort nerodo noro susikauti su Olandijoje gyvenančiu armėnu Gegardu Mousasi. Jis nenori didinti svorio šiai kovai, nes tvirtai nusprendė likti vidutinio svorio kategorijos divizione. Tuo tarpu Mousasi, sveriantis ~ 100 kg, negali numesti svorio iki vidutinio svorio kategorijos 83 kg ribos. Be to toks dalykas butu nenaudingas armėnui, dalyvaujančiam

DREAM Super Hulk atviro svorio kategorijos turnyre. Šiuo atveju keistai atrodo brazilo norai kautis su geriausių pasaulio sunkiasvoriu Fiodoru Emelianenko būtent sunkiajame svoryje.


K-1 bei MMA kovotojas iš Prancūzijos Jerome LeBanner po dešimties metų pertraukos sugrįžo į bokso ringą. Gegužės 22 dieną jis techniniu nokautu ketvirtajame raunde nugalėjo vokietį Wernerą Kreiskotą.


Cage Rage čempionas Melvin Manhoef iš Olandijos susikaus su Brazilijos kovotoju, WEC buvusių čempionu Paulo Filho.


DREAM Super Hulk turnyro pusfinaliai įvyks rugsėjo 10 dieną, DREAM 11 turnyro metu, o finalas greičiausiai naujametinio turnyro metu.Brett Rodgers, laimėjus kovą prie Andreių Arlovskį, susikaus su Alistairu Overeemu dėl Strikeforce sunkaus svorio čempiono titulo. Jei kovą laimės Arlovski, greičiausiai jo kova su Overeemu neįvyks. Baltarusijos kovotojas neturi ilgalaikės sutarties su Strikeforce ir jo kovą su Rodgersu remia Affliction.


Rugpjūčio 15 diena Pietų Korėjoje startuoja naujasis MMA turnyras – Fighting Mixed Combative. Anot gandų jame susikaus tokie kovotojai, kaip Aleksandre Emelianenko, Choi Mu Bae, Blagoi Ivanov.

Taip pat Pietų Korėjoje startuoja naujasis turnyras – Moosin, analogiškas K-1, kur kovos vyks stovėsenoje.


Mirko Filipovic finansiškai parėmė specializuotos klinikos sportininkams įsteigimą bei dalyvavo jos atidaryme Zagrebe, Kroatijoje. Kaip jis pareiškė savo interviu, jis, kaip profesionalus sportininkas, puikiai žino kaip yra sunku gauti po traumų kvalifikuotą medikų pagalbą, todėl ilgai galvojo apie tokio medicininės įstaigos atidarymą.


Wanderlei Silva planuoja visoje Brazilijoje atidaryti Wand Fight Team klubų tinklą.


Frank Mir metė iššūkį Fiodorui Emelianenko, bet susikauti nori tik UFC turnyre.


Buvęs Strikforce lengvojo svorio čempionas bei profesionalus boksininkas KJ Noons nutraukė santykius su savo vadybininku bei veda derybas su Strikforce dėl sugrįžimo į šią organizaciją.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930