MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rimgaudas Kutkaitis kovos Suomijoje

lapkričio 15, 2011
Views: 1 368

cc9Mūsų komandai nusimato labai karštas savaitgalis. Šių metų lapkričio 19 dieną „Plungės Riterio“ komandai atstovaujantys MMA kovotojai dalyvaus trijose MMA turnyruose Rusijoje, Latvijoje bei jau tradicinėje Suomijoje.
Lapkričio 19 dieną Suomijoje mieste Lahti vyks šios šalies SHOOTO federacijos organizuojamas turnyras SHOOTO-Finland: Chicago Collision 9. Šiame turnyre dalyvaus Suomijoje, Prancūzijos, Švedijos bei Lietuvos kovotojai. Mūsų šaliai šiame turnyre atstovaus mūsų komandos kovotojas, po metų pertraukos sugrįžtantis Rimgaudas Kutkaitis.
Rimgaudo šiame turnyre laukia gana sudėtingas priešininkas – kylanti Suomijos MMA žvaigždė Timo Karttunen. Per du metus suomis turėjo 5 kovas, iš kurių laimėjo 4. Vienintelį pralaimėjimą jis patyrė savo antrojoje MMA kovoje prieš itin stiprų lenkų kovotoją Tomaszą Narkuną.

SHOOTO-Finland: Chicago Collision 9 turnyro kovų sąrašas:
1. Joni Sarkala vs. Tommi Marttinen
2. Joni Nivalainen vs. Per Franklin
3. Kalle Arvelin vs. Jari Ridasmaa
4. Ville Kukkonen vs. Mikko Vaittinen
5. Jani Pesonen vs. Magnus Strandner
6. Jimmy Immonen vs. Kristoffer Kallgren
7. Sami Pollanen vs. Timo Perho
8. Matteus Lahdesmaki vs. Nayeb Hezam
9. Timo Karttunen vs. Rimgaudas Kutkaitis

Dalinkis:
Share 'Rimgaudas Kutkaitis kovos Suomijoje' on Facebook Share 'Rimgaudas Kutkaitis kovos Suomijoje' on Twitter Share 'Rimgaudas Kutkaitis kovos Suomijoje' on vk.com Share 'Rimgaudas Kutkaitis kovos Suomijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930