MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Du mūsų komandos legioneriai kovos Rusijoje

lapkričio 16, 2011
Views: 1 289

shapka1030Mūsų komandai nusimato labai karštas savaitgalis. Šių metų lapkričio 19 dieną „Plungės Riterio“ komandai atstovaujantys MMA kovotojai dalyvaus trijose MMA turnyruose Rusijoje, Latvijoje bei jau tradicinėje Suomijoje.
Lapkričio 19 dieną Rusijos Novosibirsko mieste įvyks kasmetinis tarptautinis MMA turnyras, organizuojamas šio miesto Sporto veteranų draugijos. Šiais metais šiame turnyre pirmą kartą dalyvaus „Plungės Riterio“ kovotojai. Pagrindinėje vakaro kovoje tarpusavyje susitiks Latvijos ir Rusijos sunkiasvoriai Oleg Tinins ir Dmitry Zabolotny. Abu du nekartą yra atstovavę mūsų komandai tarptautiniuose turnyruose.
Iš kitų MMA kovų be abejonės reikti išskirti talentingiausio Rusijos MMA kovotojo Alexadero Sarnavskio bei Kroatijos MMA veterano Ivicos Trusceko susitikimą. Kroatas vos prieš 10 dienų Cage 17 turnyre gana sensacingai nugalėjo pajėgų Suomijos MMA veteraną Jarkko Latomaki.  Sarnavskiy per visą savo karjerą nepralaimėjo ne karto. Jis laimėjo 15 kovų iš eilės ir akivaizdu, kad jo dabartini tikslas tai JAV, kur jis labai dažnai treniruojasi su savo treneriu Aleksanderiu Shlemenko. Ko gero, kad ne už ilgo mes galėsime pamatyti šį talentą Bellator FC, o gal net ir aukštesnio rango organizacijose.

Russia vs. Europe turnyro kovų sąrašas:
K-1:
1. Vitaliy Bolshanin vs. Kopiec Mateusz
2. Vladimir Kozhemyako vs. TBA
3. Vladislav Popov vs. TBA
4. Aleksandr Vezhevatov vs. Leon Miedema

MMA:
5. Alexander Sarnavskiy vs. Ivica Truscek
6. Yuri Folomkin vs. Victor Halmi
7. Andrey Koreshkov vs. Dan Hope
8. Michail Tsarev vs. Deyan Topalski
9. Dmitriy Zabolotny vs. Oleg Tinins

Dalinkis:
Share 'Du mūsų komandos legioneriai kovos Rusijoje' on Facebook Share 'Du mūsų komandos legioneriai kovos Rusijoje' on Twitter Share 'Du mūsų komandos legioneriai kovos Rusijoje' on vk.com Share 'Du mūsų komandos legioneriai kovos Rusijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930