MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda sugrįžta į WFCA-Baltia turnyrus

lapkričio 17, 2011
Views: 1 504

plakat_19-11-2012Mūsų komandai nusimato labai karštas savaitgalis. Šių metų lapkričio 19 dieną „Plungės Riterio“ komandai atstovaujantys MMA kovotojai dalyvaus trijose MMA turnyruose Rusijoje, Latvijoje bei jau tradicinėje Suomijoje.
Lapkričio 19 dieną antrajame pagal dydį Latvijos mieste Daugpilyje įvyks pusiau profesionalų ir profesionalų MMA ir K-1 turnyras Klondaika Fight Club. Turnyrą organizuoja WFCA-Baltia organizacija. Šiame turnyre dalyvaus net penki Lietuvos kovotojai, kurie atstovaus „Plungės Riterio“ komandai. Šis turnyras nėra aukščiausio lygio ir labiau skirtas jauniems ir kelia kovų menuose pradedantiesiems kovotojams.
Visi mūsų komandos kovotojai dalyvaus MMA kovose – Tadas Liulions ir Ričardas Vaičys kovos pagal pusiau profesionalias taisykles. Profesionalias kovas turės Roman Logunov ir labiausia patyrė mūsų komandos kovotojas Raimondas Sinica ir Nerijus Šlepetis.

WFCA-Baltia: Klondaika Fight Club turnyro kovų sąrašas:
1. K-1 (Pusiau profesionalios taisykles)*
Artur Popov vs. Gvido Seilis
2. K-1 (Pusiau profesionalios taisykles)*
Etgars Sultanovs vs. Martinsh Tanne
3. MMA (Pusiau profesionalios taisykles)**
Etgar Linkevich vs. Tadas Liulionis
4. MMA (Pusiau profesionalios taisykles)**
Aleksej Petrovec vs. Ričardas Vaičys
5. MMA (Pusiau profesionalios taisykles)**
Pavel Aleksejev vs. TBA
6. K-1 (Pusiau profesionalios taisykles)**
Edgars Ubbras vs. Aleksandr Gavrilov
7. MMA (Profesionalios taisykles)
Leonid Feygus vs. Raimondas Sinica
8. MMA (Profesionalios taisykles)
Juriy Iljin vs. Roman Logunov
9. MMA (Profesionalios taisykles)
Maksim Piroszenok vs. Janis Osipenko
10. MMA (Profesionalios taisykles)
Zsan Nastajus vs. Viesturs Saldavs
11. MMA (Profesionalios taisykles)
Mihail Levickij vs. Nerijus Šlepetis

* K-1 (Pusiau profesionalios taisykles) – privaloma devėti blauzdos apsaugas
** MMA (Pusiau profesionalios taisykles) – parteryje draudžiami smūgiai į galvą

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda sugrįžta į WFCA-Baltia turnyrus' on Facebook Share 'Mūsų komanda sugrįžta į WFCA-Baltia turnyrus' on Twitter Share 'Mūsų komanda sugrįžta į WFCA-Baltia turnyrus' on vk.com Share 'Mūsų komanda sugrįžta į WFCA-Baltia turnyrus' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930