MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

birželio 5, 2009
Views: 1 177

 

gnp.jpgPekino Olimpinių žaidynių sunkaus svorio čempionas Satoshi Ishii pasirašė sutartį su Sengoku. Jaunąją Japonijos dziudo žvaigždę norėjo savo gretuose matyti UFC bei DREAM.

 

Perspektyvus Brazilijos kovotojas Rafael „Fejao“ Calvancante artėjančiame Strikeforce turnyre turės jau trečiąjį priešininką Mikeą Kyleą. Anksčiau dėl traumų iš kovos su jaunuoju brazilu pasitraukė Renato „Babalu“ Sobral ir Jarred Hamman.

 

Lenkijoje birželio 7 dieną turėjęs vykti Pro Fight 4 turnyras buvo atšauktas organizatorių. Kaip vieną iš priežasčių minimas menkas Szczecino miesto gyventojų susidomėjimas šiuo turnyru. Jame turėjo susikauti dvi ryškiausios Lenkijos MMA scenos žvaigždės iš šio miesto Karol Bedorf ir Michal Materla.

 

Interneto legenda bei Elite XC žvaigždė Kevin „Kimbo Slice“ Fergusson pateko į UFC. Jis dalyvaus UFC TUF 10 realybės šou. Kol kas nėra žinoma kurioje komandoje jis bus – Rashado Evanso ar Quintono Jacksono.

 

Gegardo Mousasi priešininku Affliction 3 turnyre taps Renato „Babalu“ Sobral. Vitor Belfort šiame turnyre susikaus su savi tėvynainių, Strikeforce mini-GP nugalėtoju bei Sengoku čempionu Jorge Santjago.

 

Gegard Mousasi DREAM Super Hulk turnyro pirmajame pusfinalyje susikaus su Rameau Thierry Sokoudjou iš Kamerūno. Antrajame pusfinalyje susikaus Hong Man Choi ir „Milžinų medžiotojas“ Ikuhisa Minowa.

 

M-1 Global atstovas Joost Raimon pasiūlė suorganizuoti mačą tarp UFC ir Affliction kovotojų, kurio pagrindinėje kovoje susikauti Brock Lesnar/Frank Mir ir Fiodor Emelianenko/Josh Barnett kovų nugalėtojai.

 

Dalinkis:
Share 'Naujienos  trumpai' on Facebook Share 'Naujienos  trumpai' on Twitter Share 'Naujienos  trumpai' on vk.com Share 'Naujienos  trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930