MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda grįžta į Kalinngradą

gruodžio 8, 2011
Views: 1 720

attachmentPo sėkmingo Knight of the Cage 4 turnyro, mūsų komanda nesiruošia ilgai ilsėtis. Jau artimiausią savaitgalį net tris mūsų komandos kovotojai išvyksta į netolimąjį Kaliningradą.
Arūnas Jurgelėnas, Denis Sokol ir Ernestas Slavinskas, atstovausiantys „Plungės Riterio“ komandai, šeštadienį, gruodžio 10 dieną dalyvaus K-1 ir MMA turnyre Grand Prix Kaliningrad. Mūsų kovotojų priešininkais bus vietiniai Kaliningrado srities kovotojai.
Arūnas Jurgelėnas suskaus su rusu Vladimiru Karasiovu. Jurgelėnu ši kova bus rimtu išbandymu, kadangi js nusprendė pakeisti svorio kategoriją ir šioje kovoje debiutuos pusiau lengvosios svorio kategorijos divizione.
Klaipėdietis Ernestas Slavinskas suskaus su Aleksanderu Filatovu.
Bene įdomiausia kova vyks tarp Rusijos kovotojo Ruslano Eskievo, kartą atstovavusio mūsų komandai, ir talentingo vilniečio, „Vendetta“ sporto klubo atstovo Deniso Sokolo. Lietuvos kovinio sambo atstovo, kuriam Lietuvos BJJ ir kovinio sambo čempionatuose neprilygo tokie Lietuvos MMA meistrai, kaip Tadas Rimkevičius ir Devidas Banaitis šį savaitgalį debiutuos MMA kovose.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda grįžta į Kalinngradą' on Facebook Share 'Mūsų komanda grįžta į Kalinngradą' on Twitter Share 'Mūsų komanda grįžta į Kalinngradą' on vk.com Share 'Mūsų komanda grįžta į Kalinngradą' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930