MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Ramūno Paliunio pergalė Rusijoje

vasario 5, 2012
Views: 1 573

mma-guseve-posterPrieš savaitę, sausio 28 dieną Rusijos Kaliningrado srities, Gusevo mieste vyko MMA ir K-1 turnyras, pavadintas Gusevo rinktinė prieš Lietuvą. Kaip esame rašę, šiame turnyre Lietuvai atstovavo mūsų komandos kovotojai iš „Plungės Riteris“ bei „Igoramas“ kovų klubų.

Prieš savaitę, sausio 28 dieną Rusijos Kaliningrado srities, Gusevo mieste vyko MMA ir K-1 turnyras, pavadintas Gusevo rinktinė prieš Lietuvą. Kaip esame rašę, šiame turnyre Lietuvai atstovavo mūsų komandos kovotojai iš „Plungės Riteris“ bei „Igoramas“ kovų klubų.
Šiame turnyre Lietuvos kovotojai susidūrė su pačiu blogiausiu įmanomu kovų užsienyje variantų – absoliučiu ringo tesėjo kompetencijos trukumu bei šališkumu savo kovotojų atžvilgiu. Iš kovą parteryje praktikuojančiu kovotojų sudaryta Lietuvos rinktinė buvo bejėgė prieš Rusijos smūgiuotojus. Vos atsidūrus parteryje, Rusijos kovotojai buvo statomi į stovėseną. Lietuvos kovotojui perėmus iniciatyvą, kovą taip pat buvo nutraukiama. Nors turnyro metų turnyro organizatorius nekartą bandė atkreipti šio teisėjo dėmesį į jo klaidas, jam tai nepadarė jokio poveikio.
Pirmojoje turnyro kovoje susikovė Vladimir Karasiov ir lietuvis Ramūnas Paliūnis. Jaunas Rusijos kovotojas aktyviai pradėjo kovą, pervesdamas kovą į parterį. Lietuvos MMA veteranas, atsidūręs savo stichijoje – parteryje – ramiai išsilaisvino nuo ruso uždėtos giljotinos, užėmė poziciją už nugaros bei baigė kovą smaugimu.
Antrojoje kovoje susikovė Mantas Liūlionis bei Dmitry Gobernik. Nors Liūlionis šioje kovoje pasirodė geriau, nei iš jo, debiutuojančio profesionaliajame MMA, buvo tikėtasi, mūsų kovotojas šią kovą pralaimėjo. Kova nuolatos priverstinai vyko stovėsenoje, kurioje buvęs boksininkas Gobernik buvo geresnis. Vos kovai perėjus į parterį, kova buvo nutraukiama. Pirmajame raunde Liūlionis sugebėjo parteryje smarkiai pataikyti rusui į nosį. Teisėjo sprendimu kovą buvo nutraukta beveik 3 minutėms, nors laikas nebuvo sustabdytas ir įėjo į bendrą kovos laiką. Pirmo raundo 4minute lietuvis pagavo ant rankos laužimo , tačiau nuskambėjo kovos pabaigos gongas kai jau ranka buvo beveik ištiesta. Pagal asistento fiksuojama taksometrą buvo praėjusios tik 4 minutės , tačiau pabandžius pasiaiškinti  su vyriausiu teisėju  buvo pasakyta kad buvo skaičiuojasi laikas kol tvarkė rusui nosį. . Tačiau kad ir kaip skaičiuotum 5 minutės tikrai nebuvo praėjusios J.  Antrajame raunde situacija ne kiek nepagerėjo ir Lietuvos kovotojui vėl buvo trukdoma normaliai kovoti. Antrojoj raundo pabaigoje Gobernik sugebėjo užimti padėti iš viršaus ir po smūgių krušos kova buvo nutraukta

. .
Nepasisiekė Guseve Raimondui Sinicai. Jis susikovė su boksininku Ivanu Matyginu. Sinica ramiai pradėjo dvikovą, ieškodamas būdo priartėti prie priešininko bei pervesti kovą į parterį. Matygin sumaniai ginėsi nuo Sinicos. Permaininga kova tesėsi iki 2 raundo 3 minutes kol rusas taikliu smūgių  pasiuntė Raimonda Sinicą i stipru nokdauną.
Ketvirtojoje kovoje susitiko Arvydas Žilius be Mirbek Abdykadyrov. Ši kova taip pat pasibaigė skandalingai. Pirmo rando 2 minute Arvydas  užėmė padėti iš viršaus, bet visu nuostabai teisėjas nieko nelaukęs pabandė pastatyti kovotojus i stovėsena, tada įsikišo vyriausias varžybų teisėjas  ir liepė ringo refėriui  kovotojus gražinti  i tapačia padėti ringo centre .  Prieš užimant pozicija iš viršaus rusų kovotojas buvo išeikvojus nemažai jėgų , o kol vyko diskusijos tarp ringo refėri ir vyr. teisėjo praėjo 1,30 minutės kas leido rusų kovotojui susigrąžinti jėgas .Dvikova vyko Žiliui diktuojant kovos sąlygas. Jis kovojo agresyviau, rodė daugiau iniciatyvos. Deja ilga pertrauka be kovų davė žinoti – raundo pabaigoje jam pritrūko ištvermės. Rusijos kovotojui pagaliau nusišypsojo šansas ir jis pagavo Žilių trikampiam kojų smaugimui. Žiliui prireikė labai daug jėgų kol jis išsivadavo iš trikampio smaugimo , tačiau išeikvojo visa savo ištverme ir nebesugebėjo tinkamai gintis  Ir šioje situacijoje „pasižymėjo“ tas pats teisėjas. Jis nemažiau 10 sekundžių ramiai stebėjo, kaip Žilius pasidavinėjo, kol nusprendė nutraukti dvikovą. Turnyrui pasibaigus turnyro organizatoriai kartu su teisėjų komisija nusprendė šią kovą užskaityti kaip neįvykusia – NC .Po kovų tiek žiūrovų tiek organizatorių nuomone jų kova buvo gražiausia vakaro kova.
Labai greitai pasibaigė penktoji, paskutinė dvikovą. Vienas vyriausių Lietuvos MMA kovotojų Vaidas Čeponis susikovė su jaunu Rusijos atstovu Vadislavu Shcheblykinu. Čeponis nuo pirmosios kovos sekundės nėrė rusui į kojas, bet Shcheblykin pasitiko jį kelio smūgiu į galvą. Lietuvos kovotojas atsidūrė nokdaune. Toliau sekė keli formalūs rankų smūgiai į Čeponio galvą, po kurių kova buvo nutraukta.
Sausio 28 dienos dienos susitikimas tarp Rusijos Gusevo miesto ir Lietuvos pasibaigė rezultatu 1-3-0 1 NC.

img_0219

img_0010

img_0152

Daugiau foto rasite mūsų foto galerijoje.

Dalinkis:
Share 'Ramūno Paliunio pergalė Rusijoje' on Facebook Share 'Ramūno Paliunio pergalė Rusijoje' on Twitter Share 'Ramūno Paliunio pergalė Rusijoje' on vk.com Share 'Ramūno Paliunio pergalė Rusijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930