MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Penki mūsų komandos kovotojai kovos Cage turnyre

kovo 2, 2012
Views: 1 467

01327523029Šį savaitgalį Suomijos mieste Turku įvyks vienos didžiausių Suomijos MMA organizacijų – Cage – turnyras Cage 18. Pirmą kartą po ilgos pertraukos šiame turnyre dalyvaus keturi „Plungės Riterio“ komandos kovotojai – du iš Rusijos bei du iš Lietuvos.
Turnyro atidarymo kovoje susikaus perspektyvus MMA kovotojas iš Kaliningrado Oleg Khromov. Jo priešininku bus taip pat jaunas ir pirmuosius žingsnius MMA darantis suomis Toni Tauru.Suomio MMA kovų sąskaitoje kol kas 3 kovos ir profesionalus rekordas 1-1-1.
Antruoju mūsų komandos kovotojų bus mūsų Arvydas Žilius. Neseniai po ilgos pertraukos į MMA sugrįžusio lietuvio priešininku bus vos vieną profesionalią kovą turėjęs Aleksi Kainulainen.
Trečiuoju „Plungės Riterio“ kovotoju šiame turnyre bus kartą mums atstovavęs Sergey Kabalinov iš Kaliningrado. Jis susikaus su Suomijoje gyvenančiu tautiečių Musa Amagovu, garsaus Rusijos MMA kovotojo Adlano Amagovo broliu.
Vienoje pagrindiniu vakaro kovų dalyvaus lietuvis Vaidas Valančius. Jis reitinginėje kovoje susikaus su Cage čempionu Ville Rasanenu. Valančius šiame turnyre pakeitė savi kolegą Mindaugą Baranauską, kuriam susikauti Suomijoje sutrukdė lūžusi ranka. Pirmą Baranauskas, o vėliau ir Valančius, turėjo susikauti su aukščiau įvardytu Musa Amagovu. Bet iš Cage turnyro pasitraukus švedui Assanui Njie, Valančiui buvo pasiūlyta susikauti su organizacijos čempionu Rasanenu.
Pagrindinėje vakaro kovoje tarpusavyje susikaus du pajėgūs MMA veteranai. Rusijos MMA kovotojas Mikhail Zayats mes iššūkį ant pergalių bangos esančiam suomiui, buvusiam Egidijaus Valavičiaus priešininkui, Juhai Saarinenui.
Šis turnyras bus dar įdomus tuo, kaip Cage organizacija susitvarkys su per kelis mėnesius atsiradusioms problemomis. Priminsime, kad su JAV MMA organizacijomis pasirašė kontraktus bei Cage turnyruose nebegalės dalyvauti du pajėgiausi Suomijos MMA kovotojai, Cage organizacijos čempionai Marcus Vantinnen ir Anton Kuivannen. Praradus organizacijos veidais vadintus kovotojus, Cage nuo artėjančio turnyro bus priversta auginti naują kovotojų kartą, galinčia pakeisti Cage turnyruose nenugalimą Vantinneną ar charizmatišką Kuivanenną.

Cage 18 turnyro kovų sąrašas:
1. Aleksi Kainulainen vs. Arvydas Žilius
2. Toni Tauru vs. Oleg Khromov
3. JuhoValamaa vs. Jussi Pulkkinen
4. Timo Juhani Hirvikangas vs. Miika Kauppinen
5. Makwan Amirkhani vs. Aleksei Povulans
6. Musa Amagov vs. Sergei Kabalinov
7. Kai Puolakka vs. Nicholas Musoke
8. Ville Rasanen vs. Vaidas Valančius
9. Juha Saarinen vs. Mikhail Zayats

Dalinkis:
Share 'Penki mūsų komandos kovotojai kovos Cage turnyre' on Facebook Share 'Penki mūsų komandos kovotojai kovos Cage turnyre' on Twitter Share 'Penki mūsų komandos kovotojai kovos Cage turnyre' on vk.com Share 'Penki mūsų komandos kovotojai kovos Cage turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930