MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Cage 18 turnyro rezultatai: lietuvių pergalės

kovo 4, 2012
Views: 2 217

01327523029Labai gerai pasirodė mūsų komandos kovotoja kovo 3 dieną Suomijos mieste Turku vykusiame Cage 18 turnyre. Šiame turnyre galutinai dalyvavo net 5 „Plungės Riterio“ komandos kovotojai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Kai kurių mūsų komandos kovotojai turėjo kovoti su kitais priešininkai, nei kad skelbiame anksčiau. Tuo priežastimi tapo visa virtinė pasikeitimų, traumų, problemų su vizomis ir t.t. ir t.p.
Pirmuoju į Cage oktagoną įžengė „Plungės Riterio“ klubo kovotojas Arvydas Žilius. Jo priešininkas buvo suomis Aleksi Kainulainen. Žilius nepaliko suomiui jokių šansų. Jis visapusiškai dominavo pirmajame raunde. Antrajame raunde Arvydas nesumažino kovos tempo. Pusantra kovos minutę jis pasiuntė savo priešininką į nokdauną ir baigė kovą TKO po smūgių parteryje.
Antruoju mūsų komandos kovotojų, kovojusiu Cage oktagone buvo perspektyvus Rusijos kovotojas Oleg Khromov. Pirmą kartą tarptautiniame turnyre dalyvavęs rusas tik dėl tarptautinės patirties stokos pralaimėjo kovą vienbalsiu teisėjų sprendimu. Jo priešininku buvo suomis Toni Tauru.
Labai tą vakar nustebino Latvijos kovotojas Alekses Povulans. Jis sutiko dalyvauti turnyre likus 10 valandų iki skrydžio į Suomiją iki jo. Povulanso priešininku tapo Suomijoje gyvenantis ir labai perspektyviu vadinamas pakistanietis Makwan Amirkhani. Nors Povulans neturėjo laiko tinkamai pasiruošti šiai kovai, Amirkhani taip ir nesugebėjo sukelti jam kokios nors grėsmės. Buvęs Tado Aleksonio ir Viktoro Tomaševičiaus priešininkas jau nekartą buvo pastebėtas kovojant nelabai garbingai. Šeštadienio kova netapo išimtimi. Parteryje esantis Povulans smogė koja į stovinčio priešiniko galvą. Po praleisto smūgio keliu į korpusą „nesugebėjo“ toliau tęsti kovos. Povulans gavo įspėjimą už neleistiną veiksmą, nors ankstesniuose turnyruose toks veiksmas buvo legalus. Amirkhani kategoriškai atsisakė tęsti kovą, akivaizdžiai bandydamas išplėšti pergalę per diskvalifikaciją. Tik po visos salės raginimų bei gėdinimu ir pratęsė kovą. Kova trūko visus du raundus ir jai pasibaigus, pergalę šventė Amirkhani.
Labai pagirtinai kovoje Rusijos kovotojas Sergey Kabalinov. Esame rašė, kad jo priešininku buvo Rusijos MMA žvaigždės, Strikeforce veterano Adlano Amagovo jaunesnis brolis Musa Amagov. Po sunkios kovos, pergalę po pėdos sukimo išplėšė Amagov.
Aukščiau visų pagyrų vakar kovojo Vaidas Valančius. Vos prieš kelias dienas jis susitiko pakeisti šiame turnyre savo draugą Mindaugą Baranauską ir turėjo susikauti susikauti su Musa Amagovu. Prieš dvi dienas jis organizatorių skubos tvarka buvo pastatytas prieš organizacijos čempioną Villę Rasanneną. Kova buvo labai sunkis ir permainingą. Ji  išsisprendė trečiajame raunde. Valančius taikliai pataikė Rasanenui į galvą. Toliau sekė keli smūgiai į parklupdyto priešininko galvą ir pelnytą pergalė prieš pavojingą priešininką. Turnyrui dar nepasibaigus, suomiai pareikalavo revanšo. Kol kas sunku pasakyti, kad įvyks revanšinė kova, bet šį kartą ji vyks dėl Cage organizacijos čempiono titulo. Deja nepavyko išvengti po šios kovos nemalonaus dalyko. Vaidui Valančiu kovos metų lūžo ranką ir jis iškrenta iš rikiuotės mažiausiai dviems mėnesiams.
Pagrindinėje vakaro kovoje vakar susikovė rusa Mikhail Zayats ir suomis Juha Saarinen. Kovai įpusėjus, antrojo raundo viduryje, kovą TKO laimėjo Rusijos MMA veteranas.

Cage 18 turnyro kovų rezultatai:
1. Arvydas Žilius nugalėjo Aleksi Kainulainen, 2R 1:34 TKO (Smūgiai)
2. Toni Tauru nugalėjo Oleg Khromov, 2R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
3. Juho Valamaa nugalėjo Jussi Pulkkinen,  1R 3:38 TKO
4. Timo Juhani Hirvikangas nugalėjo Miika Kauppinen,  1R 1:11 Pasidavimas (Pėdos sukimas)
5. Makwan Amirkhani nugalėjo Aleksei Povulans, 2R 5:00 teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
6. Musa Amagov nugalėjo Sergei Kabalinov, 2R 3:22 Pasidavimas (Achilo sausgyslių tempimas)
7. Nicholas Musoke nugalėjo Kai Puolakka, 3R 1:39 Pasidavimas (Giljotina)
8. Valdas Valancius nugalėjo Ville Rasanen, 3R 1:46 TKO (Smūgiai)
9. Mikhail Zayats nugalėjo Juha Saarinen, 2R 3:36 TKO (Gydytojui nutraukus kovą)

Dalinkis:
Share 'Cage 18 turnyro rezultatai: lietuvių pergalės' on Facebook Share 'Cage 18 turnyro rezultatai: lietuvių pergalės' on Twitter Share 'Cage 18 turnyro rezultatai: lietuvių pergalės' on vk.com Share 'Cage 18 turnyro rezultatai: lietuvių pergalės' on Print Friendly

Facebook komentarai

One Response to “Cage 18 turnyro rezultatai: lietuvių pergalės”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930