MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lietuvių fiasko Latvijoje

kovo 27, 2012
Views: 1 449

plakats_24-03-12webPraeita savaitgalį, kovo 24 dieną, Latvijos sostinėje Rygoje vyko profesionalaus bokso ir MMA turnyras, pavadintas TM Fighting Grand Prix. Turnyrą organizavo didžiausią Latvijoje ir vieną  didžiausių Pabaltijo šalyse MMA organizacijų – WFCA-Baltia . Turnyre dalyvavo gausus Lietuvos kovotojų būrys.
Mūsų komandai šiame turnyre atstovavo vienas kovotojas – Ruslan Siniavskij. Jis kovojo pagal bokso taisykles. Jo priešininku buvo Latvijos profesionalaus bokso žvaigždė, Bigger’s Better bokso turnyrų dalyvis bei nugalėtojas Mairis Briedis. Mūsų komandos kovotojas nesugebėjo tinkamai pasipriešinti ir dvikovą TKO pralaimėjo jau pirmajame raunde.
Taip pat savo kovas gana greitai pralaimėjo Kauno „Dainralfas“ klubo kovotojai Tomas Vaicickas ir Tautvydas Lileikis. Jie abu kovojo pagal MMA taisykles. Vaicickas pralaimėjo Kalvisui Gebauersui pirmajame raunde TKO. Lileikis antrajame raunde buvo priverstas pripažinti Valtso Visnievskio pranašumą.
Klaipėdos „MT Imperija“ kovotojas Dainius Almokas dalyvavo bokso kovoje ir dėl Pabaltijo čempiono titulo susikovė su Latvijos kovotoju Pavelu Lotahu. Ši kova taip pat pasibaigė pirmajame raunde.
Pirmajame raunde baigėsi ir Valdo Pocevičiaus kova. Vienoje pagrindiniu vakaro kovų jis ginė savo Pabaltijo čempiono titulą. Jo priešininku buvo Latvijos kovotojas Martinsh Egle. Jis ir laimėjo kovą pirmajam raundui vos įpusėjus, privertus Pocevičių pasiduoti.

TM Fighting Grand Prix turnyro kovų sąrašas:
1. Bokso kova
Janis Chernauskas nugalėjo Aleksandr Radiuks, 1R KO
2. MMA kova
Kalvis Gebauers nugalėjo Tomą Vaicicką, 1R 1:20 TKO (Smūgiai)
3. MMA kova
Nikita Petrov nugalėjo Janis Ginters, 1R 2:50 TKO (Smūgiai)
4. MMA kova
Valts Visnevskis nugalėjo Tautvydą Lileikį, 2R 1:40 Pasidavimas (Trikampis kojų smaugimas)
5. MMA kova
Andrej Monzolo nugalėjo Roman Skiba, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
6. Bokso kova
Mairis Briedis nugalėjo Ruslaną Sniavskį, 1R TKO
7. MMA kova
Artur Cherniavskij nugalėjo Jimmy Immonen, 4R 2:10 Pasidavimas (Rankos laužimas)
8. MMA kova
Edgars Skrivers nugalėjo Kalle Arvelin, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
9. Bokso kova dėl Latvijos čempiono titulo
Pavel Lotah nugalėjo Dainių Almoką, 1R KO
10. MMA kovadėl Pabaltijo čempiono titulo
Martins Egle nugalėjo Valdą Pocevičių, 1R 1:20 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
11. MMA kova
Igor Kostin nugalėjo Jermaine Van Rooy, 2R 2:00 TKO (Smūgiai)(Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės)

Dalinkis:
Share 'Lietuvių fiasko Latvijoje' on Facebook Share 'Lietuvių fiasko Latvijoje' on Twitter Share 'Lietuvių fiasko Latvijoje' on vk.com Share 'Lietuvių fiasko Latvijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930