MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

StandUpWar 2: penki mūsų kovotojai sąraše

kovo 28, 2012
Views: 1 474

juliste_vapaaottelu_standupwarPenki „Plungės Riterio“ komandos kovotojai kovotojai šį savaitgalį, kovo 31 dieną dalyvaus MMA ir kikbokso turnyre StandUpWar 2 Suomjoje, Tamperes mieste. Naujos Suomijos kovų organizacijos „arkliukas“ – MMA ir kikbokso kovos metaliniame narve.
Molėtiškis Ramūnas Paliunis suskaus su suomiu Janne Rantanen. Pastarojo negalima pavadinti sėkmingai kovojančiu MMA ringuose. Iki šiol jis savo karjeroje pralaimėjo 7 kovas ir 1 laimėjo iš 10 profesionalių MMA kovų.
Perspektyvus Rusijos kovotojas Vladislav Shcheblykin susikaus su suomiu Kennetu Mattsonu.
Labai sunkios kovos laukia kitų dviejų mūsų komandos kovotojų. Klaipėdietis Ernestas Slavickas kovos su jaunu ir visada labai pavojingu Johanu Vanttinenu. Suomiui tai bus penktoji MMA kova su mūsų komandos kovotoju.
Bene sunkiausia dvikova laukia kito klaipėdiečio, Dainiaus Almoko. Jis mes iššūkį bene perspektyviausias Suomijos MMA kovotojui, išeiviui iš Rusijos Musai Amagovui.
Panevėžietis Simas Vološinas kuriam laikui pamirš profesionalų boksą. Jis susikaus pagal kikbokso taisykles. Jo priešininku taps pavojingas ir tituluotas suomis Mikko Blom.

StandUpWar 2 turnyro kovų sąrašas:
1. MMA kova: Janne Rantanen vs. Ramūnas Paliunis
2. MMA kova: Kennet Mattson vs. Vladislav Shcheblykin
3. MMA kova: Johan Vanttinen vs. Ernestas Slavickas
4. MMA kova: Musa Amagov vs. Dainius Almokas
5. MMA kova: Timo-Juhani Hirvikangas vs. Martin Founda Afana Bipouna
6. Kikbokso kova: Mikko Blom vs. Simas Vološinas
7. Kikbokso kova: Joni Porkka vs. Peter Sazonov
8. Kikbokso kova: Toni Seppala vs. Antti Sariola

Dalinkis:
Share 'StandUpWar 2: penki mūsų kovotojai sąraše' on Facebook Share 'StandUpWar 2: penki mūsų kovotojai sąraše' on Twitter Share 'StandUpWar 2: penki mūsų kovotojai sąraše' on vk.com Share 'StandUpWar 2: penki mūsų kovotojai sąraše' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930