MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Viktor Tomaševič kovos titulinėje kovoje

balandžio 12, 2012
Views: 1 676

viktor-tomasevicŠių metų balandžio 14 dieną, Airijoje Dubline, vyks Celtic Gladiator organizacijos MMA turnyras CG 4. Esame minėję, kad šio turnyro pagrindinėje kovoje dalyvaus mūsų komandos kovotojas, vilnietis Viktor Tomaševič.
Seniau rašėme, kad pernai Viktor dalyvavo Celtic Gladiator GP pirmajame etape, kuomet jis nugalėjo latvį Edgarsą Skriversą ir pateko į turnyro finalą. Pradžiai Tomaševič turėjo susikauti su šeimininku, airiu Brianu Moore. Moore gavus traumą, Airijos kovotoją pakeitė pusfinalyje jam pralaimėjęs Lenkijos atstovas, Adrian Zielinski. Šeštadienio kovos nugalėtojas taps Celtic Gladiator organizacijos lengvosios svorio kategorijos čempionu.
Zielinski atstovauja garsųjį Lenkijos MMA klubą, mūsų komandai draugišką Arrachion MMA Olsztyn, kuriame treniruojasi Lenkijos MMA super žvaigždė Mamed Khalidov.

Dalinkis:
Share 'Viktor Tomaševič kovos titulinėje kovoje' on Facebook Share 'Viktor Tomaševič kovos titulinėje kovoje' on Twitter Share 'Viktor Tomaševič kovos titulinėje kovoje' on vk.com Share 'Viktor Tomaševič kovos titulinėje kovoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930