MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Du mūsų komandos kovotojai kausis Suomijoje

balandžio 13, 2012
Views: 1 348

karkkilafnRytoj Karkilos mieste, Suomijoje, vyks MMA turnyras, pavadintas Karkkila Fight Night: Reincarnation. Kaip įprasta Suomijoje, turnyro metų vyks kaip profesionalios, taip ir mėgėjiškos MMA kovos. Dvejose profesionaliose kovose dalyvaus „Plungės Riterio“ komandos kovotojai. Šį kartą mūsų komandai atstovaus du legionieriai iš užsienio: Pavel Berioza iš Rusijos bei Arnold Vanyan iš Baltarusijos.
Kaliningradietis Pavel Berioza rytoj susikaus su suomiu Jussi Halonenu. Ir vienas, ir kitas kovotojai tik pernai debiutavo MMA, abu laimėjo po dvi kovas ir kol kas yra nenugalimi. Halonen abi kovas kovojo su mūsų komandos kovotojai. Debiutinėje kovoje jis nugalėjo Petrą Dirgėlą ir pernai spalį teisėjų sprendimu nugalėjo Sergeyų Kabalinovą.
Baltarusio Arnoldo Vanyano priešininku bus kylanti Suomijos MMA žvaigždė, iš Rusijos kilęs Musa Amagov. Arnold Vanyan iki šiol kovojo tik vietiniuose Baltarusijos MMA turnyruose, tame tarpe ir M-1 Global organizuojamuose atrankiniuose turnyruose. Musos Amagovo sekantiems mūsų komandos naujienas nėra būtinybės pristatinėti. Jis jau du kartus kovojo prieš mūsų komandos kovotojų ir abu kartus juos nugalėjo. Amagovo kovų sąraše – penkios laimėtos MMA kovos – tris profesionalios bei dvi mėgėjiškos.

Karkkila Fight Night: Reincarnation turnyro kovų sąrašas:
1. Jarmo Paunonen vs. Michel Ersoy
2. Mika Hamalaainen vs. Martin Fouda
3. Jani Salmi vs. Teemu Koskinen
4. Jussi Halonen vs. Pavel Berioza
5. Musa Amagov vs. Arnold Vanyan

Dalinkis:
Share 'Du mūsų komandos kovotojai kausis Suomijoje' on Facebook Share 'Du mūsų komandos kovotojai kausis Suomijoje' on Twitter Share 'Du mūsų komandos kovotojai kausis Suomijoje' on vk.com Share 'Du mūsų komandos kovotojai kausis Suomijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930