MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: lygiosios Suomijoje

balandžio 15, 2012
Views: 1 371

karkkilafnLabai sėkmingai vakar pasirodė „Plungės Riterio“ komandos kovotojai MMA turnyre Suomijoje. Baltarusijos kovotojas Arnold Vanyan ir Rusjos atstovas Pavel Berioza lygiosiomis – pergale bei pralaimėjimu – sukovojo su turnyro šeimininkais.
Pavel Berioza, kaip esame rašę, susikovė su suomiu Jussi Halonenu. Jam prireikė vos 28 sekundžių, kad pervesti kovą į parterį bei baigti kovą kojos laužimu.
Nepasisiekė tarptautinio MMA debiutantui Arnoldu Vanyanui. Jis susikovė su kylančia Suomijos MMA žvaigžde Musa Amagovu. Kova trūko apie pusantros minutė. Baltarusis labai gerai pasirodė stovėsenoje. Amagov nusprendė nerizikuoti ir gana greitai pervedė dvikovą į parterį, kur atliko kojos laužimą ir įrašę į savo sąskaitą ketvirtąją pergalę profesionaliajame MMA.

Dalinkis:
Share 'Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: lygiosios Suomijoje' on Facebook Share 'Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: lygiosios Suomijoje' on Twitter Share 'Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: lygiosios Suomijoje' on vk.com Share 'Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: lygiosios Suomijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930