MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: Viktor Tomašvič – čempionas

balandžio 15, 2012
Views: 1 638

img_0491Viktor Tomaševič tapo čempionu. Vakar vakare, Airijoje vykusiame Celtic Gladiator organizacijos ketvirtajame turnyre jis iškovojo šios organizacijos lengvosios svorio kategorijos čempiono titulą.
Vakar vykusioje kovoje Viktor susikovė su Lenkijos MMA kovotoju Adrianu Zielinskiu. Abu kovotojai lenktynes dėl diržo pradėjo pernai, spalio 15 dieną, lengvosios svorio kategorijos mini-GP pusfinalio kovose. Tuomet Viktor laimėjo pirmąją GP kovą prieš latvį Aleksanderį Skreiversą. Adrian Zielinski susikovė su GP favoritu, airiu Brianu Moore ir pralaimėjo jam vienbalsiu teisėjų sprendimu. Prieš mėnesį organizatoriai paskelbė, kad Moore susitraumavo ir jo vietą finalinėje kovoje, dėl CG organizacijos titulo užims jo buvęs priešininkas Zielinski.
Titulinė dvikova trūko kelias minutes.Lenkijos kovotojas buvo nusiteikęs kovoti stovėsenoje ir laukė iš mūsų kovotojo atrodžiusio logišku ėjimo į kojas. Tomaševič nuo pat pradžių supainiojo savo oponentui visas kortas ir stipriu dešiniu kabliu pasiuntė jį į nokdauną. Sudavęs dar kelis smūgius parteryje, Tomaševič įtvirtino poziciją jame, užėmė patogią padėtį bei atliko smaugimą iš už nugaros. Lenkijos kovotojui nieko kito nebeliko, kaip tik pasiduoti.
Viktoro Tomaševičiaus laimėtas titulas yra ypatingas. Tai pirmasis titulas, kurį yra laimėję „Plungės Riterio“ komandos kovotojai. Tai reikšmingas įvykis mūsų komandos istorijoje, už ką nuoširdžiai esame dėkingi Viktorui. Bet mūsų komanda linki jam neatsipalaiduoti, nes jo laukia dar daug naujų kovų be iššūkių. Artimiausia Viktoro kova vyks jau visai ne už ilgo :D

Dalinkis:
Share 'Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: Viktor Tomašvič – čempionas' on Facebook Share 'Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: Viktor Tomašvič – čempionas' on Twitter Share 'Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: Viktor Tomašvič – čempionas' on vk.com Share 'Sėkmingi mūsų komandos MMA startai: Viktor Tomašvič – čempionas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930