MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

MMA ir kikbokso turnyras Suomijoje: Grečicho vėl kovos

gegužės 3, 2012
Views: 1 405

dsc00138Pavydėtiną aktyvumą demonstruoja „Plungės Riterio“ komandos kovotojas Sergej Grečicho. Praėjus vos savaitei po dvikovos Lenkijoje, MMA Attack 2 turnyre, jis vėl pasiruošęs žengti į MMA ringą. Rytoj, gegužės 4 dieną mūsų komanda – vadybininkas Marius Mažulis, kovotojas iš Rusijos Oleg Khromov ir Sergej Grečicho išskrenda į tuoja antrąją tėvynę tapsiančią Suomiją.
Poryt, gegužės 5 dieną Sergej ir Oleg dalyvaus Suomijojs mėgėjiško MMA ir kikbokso čempionate. Jie dalyvaus profesionaliose MMA super kovose prieš Suomijos kovotojus.
Sergejaus Grečicho priešininku taps kone pajėgiausias Suomijos pusiau lengvosios svorio kategorijos kovotojas Joni Salovaara. Salovaaros sąskaitoje 13 kovų iš kurių 9 yra laimėtos. Dvi iš laimėtų kovų yra laimėtos prieš mūsų komandos kovotojus Laimoną Stančiką ir Arvydą Žilių. Nuo 2009 metų ir iki šiol Suomijos kovotojas yra nenugalimas, iš eilės laimėjęs 7 kovas.
Oleg Kromov poryt susikaus su suomiu Janne Elonenu-Kulmala. Eloneno-Kulmalos pasiekimai yra kur kas kuklesni, nei jo labiau patyrusio tautiečio Salovaaros. Elonen-Kulmala 7 kartus žengė į MMA ringą ir 4 kartus jis buvo paskelbtas kovos nugalėtoju. Paskutinį kartą jis laimėjo pernai spalį, Fight Festival 31 turnyre, kur jo oponentu buvo lietuvis Donatas Karlonas.

Dalinkis:
Share 'MMA ir kikbokso turnyras Suomijoje: Grečicho vėl kovos' on Facebook Share 'MMA ir kikbokso turnyras Suomijoje: Grečicho vėl kovos' on Twitter Share 'MMA ir kikbokso turnyras Suomijoje: Grečicho vėl kovos' on vk.com Share 'MMA ir kikbokso turnyras Suomijoje: Grečicho vėl kovos' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930