MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda tęsia bendradarbiavimą su M-1 Global

gegužės 14, 2012
Views: 1 465

m-1-challenge-32-posterŠiandien, gegužės 14 dieną, „Plungės Riterio“ komanda, susidedanti į komandos vadovo Mariaus Mažulio bei kovotojo Manto Liulionio išskrido į Rusijos sostinę Maskvą.
Gegužės 16 dieną, Crocus-Expo salėje įvyks M-1 Challenge 32 turnyras. Šiame turnyre, vienoje iš atidarymo kovų susikaus jaunasis Lietuvos kovotojas. Liulionio priešininku taps Rusijos kovotojas, kovinės sambo sporto meistras Nikolay Kaushansky. Rusijos kovotojas kol kas yra turėjęs tik dvi profesionalias MMA kovas, kurias laimėjo smaugimu iš už nugaros.
Šio turnyro pagrindinėje kovoje turėjo kovoti garsusis Alexander Emelianenko. Bet pastarasis priėmė asmeninį Ingušijos respublikos prezidento kvietimą ir dalyvaus M-1 Challenge 33 turnyre, kur jo priešininku bus Rusijos MMA veteranas Ibragim Magomedov.
Alexanderį Emelianenko poryt pakeis jo skriaudikas Magomed Malikov. Jis dėl M-1 laikinojo čempiono titulo susikaus su JAV kovotoju Kenny Garneriu.

1. Igor Egorov vs. Iftikhor Arbobov
2. Nikolay Kaushanky vs. Mantas Liulionis
3. Salim Daudov vs. Marcin Zontek
4. Ramazan Esenbaev vs. Daniel Madrid
5. Albert Duraev vs. Isaiah Larson
6. Arsen Abdulkerimov vs. Jessie Gibbs
7. Artem Damkovsky vs. Musa Khamanaev
8. Maxim Grishin vs. Joachim Christensen
9. Arthur Guseinov vs. Mario Miranda
10. Magomed Malikov vs. Kenny Garner

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda tęsia bendradarbiavimą su M-1 Global' on Facebook Share 'Mūsų komanda tęsia bendradarbiavimą su M-1 Global' on Twitter Share 'Mūsų komanda tęsia bendradarbiavimą su M-1 Global' on vk.com Share 'Mūsų komanda tęsia bendradarbiavimą su M-1 Global' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930