MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sekmadienį Lietuva susikaus su Vokietija

gegužės 25, 2012
Views: 1 566

ffc-logoŠiandien, gegužės 25 dieną „Plungės Riterio“ komandos kovotojai išvyksta į Vokietiją. Tikslas – dalyvavimas MMA, K-1 ir bokso turnyre Vokietijoje. Šios šalies Kotheno mieste mūsų komandos ilgalaikė partnerė, Free Fighting Championship organizacija gegužės 27 dieną organizuoja turnyrą FFC: Bushido vs. Lithuanuia. Šiame mače Leipcigo Bushido Free Fight Team kovotojai susikaus su Lietuvos Rinktine. Lietuvai atstovaus „Plungės Riterio“ komandos atstovai. Turnyro metų planuojama 13 kovų, iš kurių 8 kovos bus tarptautinės: 2 pagal – K-1, 3 – pagal bokso ir 3 pagal MMA taisykles.
Pirmoji vakaro kova vyks pagal K-1 taisykles. Joje susikaus Marius Mitrikevičius iš Klaipėdos „Muay Thai Imperija “ klubo. Jo priešininku bus Steffen Bosner.
Antroji kova vyks pagal MMA taisykles. Joje susikaus molėtiškis, „Igoramas“ klubo narys Vaidas Maciulevičius. Jo priešininku taps vokietis Florian Melzer.
Trečioje kovoje, taip pat, vyksiančioje pagal MMA taisykles žiūrovai išvis „Plungės Riterio“ klubo kovotoją Nerijų Šlėpetį. Lietuvis susikaus su Richardu Gottwaldu.
Ketvirtoje kovoje dar vienas klaipėdietis, Arnoldas Joknys K-1 kovoje surems pirštynes su patyrusiu vokiečiu Stevenu Kitzingu.
Penktojoje tarptautinėje ir pirmojoje bokso kovoje kovos lietuvis Vygaudas Laurynkus ir vokietis Andy Pfretzschner.
Šeštoji kova taip pat vyks pagal bokso taisykles. Joje prieš vokietį Marco Bilsingą turėjo kovoti klaipėdietis Tadas Miceika. Šiandien, likus kelioms valandoms iki išvažiavimo Miceika, nepaaiškinus priežasčių, atsisakė vykti į turnyrą. Jį skubos tvarka pakeitė mūsų komandos kovotojas Ruslan Siniavskij.
Pasikeitimas įvyko ir septintoje vakaro kovoje. Joje turėjo susikauti mūsų komandos legionėrius iš Rusijos Ruslan Eskiev ir patyręs vokietis Patrick Weikri. Ir su juo pasikartojo tą patį situaciją, kaip su Miceika. Nepaaiškinus priežasties, Eskiev atsisakė vykti į Vokietiją. Skubos tvarką neatsakingai pasielgusį kovotoją pakeitė Darius Kavarza iš Klaipėdos „Muay Thai Imperija“ klubo.
Pagrindinėje tarptautinėje vakaro kovoje susikaus pagrindinis „Plungės Riterio“ komandos boksininkas Simas Vološinas. Jis susikaus su Tomu Reichevsu.

FFC: Bushido vs. Lithuanuia
1.K-1 kova: Steffen Bosner vs. Marius Mitrekevičius
2.MMA kova: Florian Melzer vs. Vaidas Maciulevičius
3.MMA kova: Richard Gottwald vs. Nerijus Šlėpetis
4.K-1 kova: Steven Kitzing vs. Arnoldas Joknys
5.Bokso kova: Andy Pfretzschner vs. Vygaudas Laurinkus
6.Bokso kova: Marco Billsing vs. Ruslan Siniavskij
7.MMA kova: Patrick Weikri vs. Darius Kavarza
8.Bokso kova: Tom Reichevs vs. Simas Vološinas

Dalinkis:
Share 'Sekmadienį Lietuva susikaus su Vokietija' on Facebook Share 'Sekmadienį Lietuva susikaus su Vokietija' on Twitter Share 'Sekmadienį Lietuva susikaus su Vokietija' on vk.com Share 'Sekmadienį Lietuva susikaus su Vokietija' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930