MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

birželio 25, 2009
Views: 1 010

gnp.jpgPo gana skandalingos kovos Mustapha al-Turk vs. Mirko Filipovic pabaigos, Didžiosios Britanijos kovotojas sulaukės dar vienos progos pasireikšti. UFC palaiko griežtą politiką kovotojų, neturinčių žvaigždės statuso – du iš eilės pralaimėjimai tolygus atleidimui. Kaip žinia, al-Turk debiutinėje UFC  kovoje pralaimėjo TKO prancūzui Cheikui „Kongo“ Ouedraogo.

Kroatijos kovotojas Igor Pokrajac veda derybas su Strikeforce organizacija.

Geriausias Lenkijos pirmojo sunkaus svorio kovotojas Tomasz Drwal laimėjo savo antrąją kovą UFC. UFC TUF 9 finaliniame turnyre jis TKO nugalėjo amerikietį  Mikę Ciesnoliewiczių. Be honoraro už kovą Drwal taip pat laimėjo 25000$ už vakaro nokautą.

Pasirodo gandai, kad DREAM 11 turnyre gali įvykti kova tarp du kartus HERO‘S lengvojo svorio čempiono Gesiaso „JZ“ Calvancabte ir Bellator FC lengvojo svorio čempionas Eddie Alvarez.

ADCC pasaulio čempionas bei vienas geriausių pasaulio pirmojo sunkaus svorio kovotoju Ricardo Arona žada sugrįžti į MMA rugsėjo 12 dieną. Tądien Rio de Žaneiro įvyks MMA turnyras Bitteti Cimbat, kurį organizuoja buvęs kovotojas Amaury Bitteti.

ZUFFA prezidentas Dana White pareiškė, jog yra suinteresuotas sutarties pasirašymu su Viktoru Belfortu. Belforto kova su Jorge Santjago bus paskutinė pagal sutartį su Affliction.

Kate Winlow tapo pirmąją moterimi – MMA turnyrų ringo teisėją.

Sekantis UFC turnyras Vokietijoje greičiausiai įvyks Oberchauseno mieste. Šis miestas yra ženkliai mažesnis už Kiolną, bet yra netoli Belgijos bei Olandijos sienų.

Prancūzas Cyrille Diabate, dirbęs vienų iš UFC TUF 10 trenerių Dano Henderseno komandoje gali neužilgo pasirašyti kontraktą su UFC.