MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda patyrė pralaimėjimą Vokietijoje

gegužės 30, 2012
Views: 1 427

ffc-logoEsame rašę, kad gegužės 27 dieną iš „Plungės Riterio“ komandos kovotojų sudaryta Lietuvos rinktinė dalyvavo kovų turnyre Kotheno mieste, Vokietijoje.
Free Fighting Championship organizacijos organizuotame turnyre FFC: Bushido vs. Lithuania mūsų kovotojai susitiko su Vokietijos Leipcigo miesto Bushido Free Fight Team komanda. Turnyro metų iš viso įvyko 7 kovos tarp Vokietijos ir Lietuvos kovotojų. Deja viso jos mūsų kovotojų buvo pralaimėtos.
Iki pat paskutinės dienos turnyro sudėtis nuolatos keitėsi. Organizatoriai reikalaudavo naujų Lietuvos kovotojus, atsisakydavo anksčiau patvirtintų. Keitimų priežastys paaiškinto senbuvio. Turnyro pagrindine dvikova turėjo tapti perspektyvaus Lietuvos MMA kovotojo Teodoro Aukštuolio kova su Benjaminu Brinsa, vienų perspektyviausių Europos kovotoju. Bet prieš kelis mėnesius FFC organizatoriai atsisakė Aukštuolio paslaugų, o vėliau ir pats Brinsa dingo iš kovų sąrašo.
Pirmojoje tarptautinėje kovoje susitiko Florian Melzer ir lietuvis Vaidas Maciulevičius. Dominuodamas stovėsenoje, Maciulevičius paslydo ir nukrito. Vokietis puolė jį atakuoti parteryje ir iškarto buvo pagautas į trikampį kojų smaugimą. Kadangi lietuvis nespėjo užfiksuoti savo veiksmo, Melzeriu pavyko išsprūsti iš trikampio. Atsidūręs Lietuvos kovotojo gynyboje, jis apipylė pastarąjį smūgiais. Maciulevičius aklinai užsidarė ir blokavo vokiečio smūgius rankomis. Bet čia įsikišo Vokietijos teisėjas, kuriam pasirodė, jog lietuvis nesugeba gintis ir nutraukė kovą Vokietijos kovotojo naudai.
Antrojoje kovoje, vykusioje pagal bokso taisykles, susikovė Simas Vološinas. Mūsų kovotojui prieš pat turnyrą buvo pakeistas priešininkas. Juo tapo Vokietijos kovotojas, nenugalimas Roman Belaev. Vokietis iš 7 kovų 6 laimėjo anksčiau laiko. Ne tapo, deja, išimtimi ir ši kova. Antrajame raunde po kelių galingų Belaevo smūgių Vološinas atsidūrę nokdaune ir po jo teisėjas neleido toliau tęsti kovos.
Trečiojoje kovoje, kuri vyko pagal K-1 taisykles, susikovė Marius Mitrikevičius bei Steffen Bosner. Vokietijos kovotojas buvo gerokai agresyvesnis už lietuvį. Jis tris kartus pasiuntė lietuvį į nokdauną. Trečiajame raunde, po jau trečiojo nokdauno teisėjas nutraukė dvikovą Lietuvos atstovo nenaudai.
Ketvirtoje kovoje, vykusioje pagal MMA taisykles, susitiko Nerijus Šlepetis ir Richard Gottwald. Kova susiklostė itin nesėkmingai mūsų kovotojui. Kovos pradžioje jis pabandė įeiti į kojas. Vokietis griebėsi ringo virvių. Kovos teisėjas „užmerkė“ akys į tokį grubų taisyklių pažeidimą. Atsidūręs parteryje vokietis pabandė užeiti Šlepečiui už nugaros. Lietuvis paliko neapginta sprandą. Tuo pasinaudojo MMA debiutantas Gottwald ir atliko sprando laužimą bei užtikrintai laimėjo kovą.
Penktoje, bokso, kovoje kovoje susikovė bokso veteranas Andy Pfretzschner ir jaunas Lietuvos kovotojas Vygaudas Laurinkus. Vokietijos kovotojas visus tris kovai skirtus raundus ramiai rinko taškus. Lietuvi neliko skolingas ir puikia kontratakuodavo. Nors kova turėjo pasibaigti lygiu rezultatu, jos nugalėtojų buvo paskelbtas Pfretzschner.
Šeštoje kovoje pagal K-1 taisykles susikovė Arnoldas Joknys bei nepaprastai patyręs vokietis Steven Kitzing. Kova vyko pagal K-1 taisykles. Lietuvis puikia pasirodė šioje kovoje, be sustojimo atakuodamas vokietį. Bet kadangi kova pasibaigė po trijų jai skirtų raundų, teisėjai pergalę vienbalsiai atidavė savo publikos palaikomam Kitzingui.
Paskutinėje, septintoje, tarptautinėje kovoje susikovė vokietis Marco Billsing ir Lietuvos kovotojas Ruslan Siniavskij. Dvikova vyko pagal bokso taisykles. Likus vos kelioms valandoms iki išvykos į Vokietiją Tadą Miceiką pakeitęs Siniavskij nustebino visus savo gerą formą ir noru kovoti. Jis labai lygiai kovojo prieš savo oponentą. Kelis kartus jis puikia pataikė Billingui, bet teisėjas visada rasdavo galimybę nepradėti skaičiuoti nokdauną, bet leisdavo savo kovotojui pailsėti. Kovai pasibaigus nugalėtoju vienbalsiai buvo paskelbtas vietinis favoritas.
Turnyrui pasibaigus, mūsų komanda gavo oficialų organizatorių pakvietimą į sekantį turnyrą, kuris preliminariai turėtu vykti metų pabaigoje. Būtina sąlyga, iškelta mūsų komandai – Ruslano Siniavskio dalyvavimas turnyre. Tikėkimės, kad kitą kartą organizatoriai nekaitalios turnyro sudėties ir mūsų komandos kovotojai išvyks į Vokietiją tinkamai pasiruošė.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda patyrė pralaimėjimą Vokietijoje' on Facebook Share 'Mūsų komanda patyrė pralaimėjimą Vokietijoje' on Twitter Share 'Mūsų komanda patyrė pralaimėjimą Vokietijoje' on vk.com Share 'Mūsų komanda patyrė pralaimėjimą Vokietijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930