MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Tadas Rimkevičius Sankt-Peterburge pasiekė pusfinalį

birželio 2, 2012
Views: 1 384

a11Vakar, birželio 1 dieną, Sankt-Peterburge karaliavo sunkiasvoriai. Šiame mieste vyko MMA turnyras pavadintas Atviruoju Rusijos MMA čempionatu. Esame rašę, kad jame dalyvavo du „Plungės Riterio“ komandos kovotojai – lietuvis Tadas „Lokys“ Rimkevičius bei latvis Olegs Tinins.
Pirmojoje GP kovoje dalyvavęs Tadas Rimkevičius susitiko su Rusijos kovotoju, garsaus Romano Zencovo mokiniu Vyacheslavo Vasilievu. Mūsų komandos kovotojas nepaliko Rusijos atstovu jokių šansų ir nugalėjo jį jau pirmajame raunde.
Antrasis mūsų komandos atstovas, milžinas iš Latvijos nesugebėjo prasibrauti į pusfinalį. Kelią jam pastojo geriausias Baltarusijos sunkiasvoris Alexey Kudin. Nors Tinins laimėjo kelis kovos epizodus, be pralaimėjimų žengiančiam busimam Bellator FC kovotojui jis pasipriešinti nesugebėjo.
Pirmojoje pusfinalio kovoje susikovė Tadas Rimkevičius ir Alexey Kudin. Tadas buvo puikia pasiruošęs šiai kovai. Jis lygiosiomis kovojo su grėsmingu varžovu stovėsenoje ir atliko puikų ėjimą į Kudino kojas. Pervedus dvikovą į parterį įvyko nelaimė. Rimkevičius praleido besiginančio Kudino rankos smūgį į galvą. Besigindamas jis nespėjo pilnai pasitraukti ir Kudino kumštis tiesiog nučiožė per Tado veidą ir smarkiai prakirto antakį. Lietuviui atsivėrė 6 cm ilgio žaizda. Tadą akimirksniu apžiūrėję medikai nusprendė, jog šios kovos Lietuvos kovotojas tęsti nebegalės. Mūsų kovotojas buvo išvežtas į ligoninę, kur jam ant žaizdos uždėjo 6 siūles.
Trečiajame ir ketvirtajame pusfinalyse, kaip ir buvo tikėtasi, nesunkia laimėjo kovų favoritai – Konstantin Gluhov bei Ibragim Ibragimov. Pastarasis, labai nesunkiai ir greitai laimėjęs kovą, pasitraukė iš GP dėl traumos.
Ibragimovo vietą užėmė rezervinę kovą pralaimėjęs Andrej Sen. Jis pralaimėjo Gluhovo komandos draugui Igoriu Kostinui. Kostin turėjo susikauti su Gluhovu, bet taip pat pasitraukė dėl traumos.
Antrajame pusfinalyje Konstantin Gluhov nesunkiai jau vieną kovą pralaimėjusį Andrejų Senį.
Finale antrą kartą per pastarąjį pusmetį susitiko Alexey Kudina ir Konstantin Gluhov. Kova po 2 raundų teisėjų sprendimu laimėjo Baltarusijos kovotojas.
Turnyro metų įvyko dvi super kovos. Pirmojoje super kovoje susikovė Baltarusijos kovotojas, iš Azerbadžano kilęs Zabit Samedov. Jis nesunkiai nugalėjo ukrainietį Vitaliyų Opariną.
Pagrindinėje vakaro kovoje susikovė Sergey Kharitonov. Per vos 34 sekundes Rusijos sunkiasvoris spėjo praleisti du MMA debiutanto smūgius, pervedė dvikovą į parterį ir laimėjo kovą pasidavimu.

Atvirojo Rusijos MMA čempionato kovų rezultatai:
Sunkiavorių GP rezervinė kova
1. Igor Kostin nugalėjo Andrej Sen
Sunkiavorių GP ketvirtfinalio kovos:
2. Tadas Rimkevičius nugalėjo Vyacheslav Vasiliev
3. Alexey Kudin nugalėjo Oleg Tinins
4. Konstantin Gluhov nugalėjo Timur Shikhmagomedov
5. Ibragim Ibragimov nugalėjo Vladimir Kuchenko
Sunkiavorių GP pusfinalio kovos:
6. Alexei Kudin nugalėjo Tadą Rimkevičių
7. Konstantin Gluhov nugalėjo Andrej Sen
Super kova:
8. Zabit Samedov vs. Vitaliy Oparin
Sunkiasvorių GP finalinė kova
9. Alexey Kudin nugalėjo Konstantin Gluhov
10. Sergey Kharitonov vs. John Delgado

Dalinkis:
Share 'Tadas Rimkevičius Sankt-Peterburge pasiekė pusfinalį' on Facebook Share 'Tadas Rimkevičius Sankt-Peterburge pasiekė pusfinalį' on Twitter Share 'Tadas Rimkevičius Sankt-Peterburge pasiekė pusfinalį' on vk.com Share 'Tadas Rimkevičius Sankt-Peterburge pasiekė pusfinalį' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930