MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Pocevičiaus ir Kutkaičio kovų Olandijoje rezultatai

liepos 10, 2012
Views: 1 593

fightclubdenhaagcardKaip esame rašę, praeitą savaitgalį du „Plungės Riterio“ komandos kovotojai dalyvavo MMA turnyre Shaolin-Ryu: Fight Club Den Haag2 Olandijoje. Tai buvo pirmoji mūsų komandos kovotojų išvyką į kone seniausias Europoje MMA tradicijas puoselėjančią šalį. Už jos organizavimą mūsų komandą yra dėkingą Olandijos MMA legendai Bobui Schreiberiui.
Kaip minėjome, Rimgaudo Kutkaičio priešininku tą vakar buvo Olandijoje gyvenantis armėnas, Bobo Schreiberio mokinys Hracho Darpinyan. Jų dvikovą prasidėjo labai palankiai mūsų kovotojui. Jis ėjo į klinčą bei staigiai pervedė kovą į parterį. Po trumpos pozicinės kovos Kutkaitis užėmė poziciją iš už nugaros. Deja išvystyti savo pranašumo jam nepavyko. Apie pusantros minutės stoiškai kentėjęs Rimgaudo bandymus baigti kovą anksčiau laiko, Darpinyan galiausiai numėtė lietuvį nuo save. Pats užėmęs patogią poziciją iš viršaus, jis nepraleido savo šanso ir po ilgos smūgių serijos laimėjo kovą TKO.
Įdomiausia vakaro dvikova buvo pripažintas Valdo Pocevičiaus ir olando Nilso van Noordo susitikimas. Visus tris raundus ringe virę atkakli kova. Abu kovotojas stengėsi nenusileisti vienas kitam meistriškumu bei ištverme. 15 minučių kovotojai intensyviai keitėsi smūgiais, parteryje vienas kitam atliko daugybe smaugimų bei laužimų bandymų. Dvikovai pasibaigus buvo tikėtasi ketvirtojo, extra raundo, ką numatydavo ir taisyklės. Bet Olandijos teisėjai nusprendė, kad šioje kovoje stipresniu buvo jų tautietis ir vienbalsiai skyrė pergalę jam. Jau po kovos pagrindinis turnyro organizatorius užsiminė mūsų komandos vadybininkui Mariui Mažuliui apie galimą van Noordo bei Pocevičiaus revanšą netolimoje ateityje.

Valdas Pocevičius vs. Nils van Noord:

Rimgaudas Kutkaitis vs. Hracho Darpinyan:

Dalinkis:
Share 'Pocevičiaus ir Kutkaičio kovų Olandijoje rezultatai' on Facebook Share 'Pocevičiaus ir Kutkaičio kovų Olandijoje rezultatai' on Twitter Share 'Pocevičiaus ir Kutkaičio kovų Olandijoje rezultatai' on vk.com Share 'Pocevičiaus ir Kutkaičio kovų Olandijoje rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930