MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Pirmoji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: dalyvių sąrašas

rugpjūčio 9, 2012
Views: 2 076

mma-knight-logoŠį penktadienį, rugpjūčio 10 dieną, prasideda pirmoji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla. Pristatome šiandien oficialų stovykloje užsiregistravusių kovotojų sąrašą.
Mes jau pristatėme du šios stovyklos trenerius – Marių Misiūną bei Marcelo Giudici. Stovykloje taip pat dalyvaus nemažas labai stiprių ir Europoje gerai žinomų MMA kovotojų būrys.
Iš Lietuvos pusės stovykloje apsilankys daugkartinis Lietuvos, Europos bei pasaulio kovinio sambo, graplingo, pankrationo čempionas, vienas pajėgiausių Eusopos MMA kovotojų Sergej Grečicho. Stovykloje jam turėtu talkinti jo ilgametis sparingo partneris Viktor Tomaševič, bet Viktoro dalyvavimas yra po klaustuku dėl asmeninių aplinkybių. Iš Vilniaus „Vendetta“ klubo stovykloje apsilankys perspektyvus Lietuvos sunkiasvoris Denis Sokol.
Stovyklos dalyviai galės pamatyti ir du geriausius Lietuvos MMA sunkiasvorius Tadą Rimkevičių bei Arūną Vilių.
Stovykloje apsilankys vienas geriausių jaunos kartos Kauno „Titanas“ klubo kovotojų Vaidas Valančius, kuriam ši stovykla turėtu dar geriau pasiruošti kovai prieš grėsmingą Beslaną Isaevą.
Taip pat Pro FC turnyrui besiruošiantis Arvydas Žilius nusprendė patobulinti savo įgūdžius pas Marių Misiūną bei Marcelo Giudici.
Nepaliks stovyklos nuošalėje ir itin gerus pastaruoju metų demonstruojamus rezultatus Saulius Bučius iš Tauragės.
Latvija šioje stovykloje atstovaus garsusis Vladislav Cherniavskiy. Daugkartinis Latvijos bei Europos kovinio sambo čempionas bei čempionatų prizininkas nusprendė patobulinti smūginė bei graplingo techniką, nes savo sportinę ateitį jis sieja su MMA.
Didžiausia užsienio delegacija atvyks iš kaimyninio Rusijos Kaliningrado regiono. Beveik visus Rusijos kovotojai – tai pradedantys Kaliningrado „Baltic Beras“ klubo nariai. Taipogi sportinę ateitį su MMA siejantys kovotojai nenori praleisti progos pasitobulinti norint siekti aukštumu šiame sporte. Kone didžiausia žvaigždė Rusijos komandoje bus pasaulio kovinio sambo čempionas, daugybės Europos Mma turnyrų dalyvis Dmitry Zabootnyi, kuris nekartą yra atstovavęs mūsų komandai. Tai bus puikus sparingo partneris mūsų sunkiasvoriaims Denisui Sokolui, Arūnui Viliui bei Tadui Rimkevičiui.
Nedidelė bet solidi delegacija atvyksta iš Vokietijos. Jos sudėtyje tik du žmonės. Vienas jų – mūsų komandos ilgalaikis partneris ir draugas, seniausios Vokietijos MMA organizacijos FFC (Free Fight Championship) įkūrėjas bei idėjinis vadas Marko Zschorner.

1. Marius Mažulis, Lietuva
2. Marius Misiūnas, Lietuva
3. Marcelo Giudici, Brazilija
4. Arvydas Žilius, Lietuva
5. Tadas Rimkevičius , Lietuva
6. Martynas Zavackas , Lietuva
7. Deivydas Žukauskas, Lietuva
8. Mantas Žukauskas, Lietuva
9. Sergej Grečicho, Lietuva
10. Rimgaudas Kutkaitis, Lietuva
11. Saulius Bučius, Lietuva
12. Gintautas Januška , Lietuva
13. Stanislav Rutkovski, Lietuva
14. Arturas Sodys, Lietuva
15. Vilmantas Juknaitis, Lietuva
16. Vaidas Valančius, Lietuva
17. Denis Sokol, Lietuva
18. Ernestas Slavinskas, Lietuva
19. Arūnas Vilius, Lietuva
20. Vadim Gridiaev, Lietuva
21. Ilgaras Grušinskas, Lietuva
22. Vladislav Cherniavskiy, Latvija
23. Vitalij Medvedev, Latvija
24. Sergej Kabalinov, Rusija
25. Vladimir Karasiov, Rusija
26. Jevgenij Bochan, Rusija
27. Daniil Bakhtiyarov, Rusija
28. Aleksandr Chistov, Rusija
29. Dmitrij Murashkin, Rusija
30. Aleksej Uskov, Rusija
31. Arsen Dzhabiev, Rusija
32. Valerij Erinovskij, Rusija
33. Pavel Berioza, Rusija
34. Aleksandr Filatov, Rusija
35. Dmitij Zobolotnij, Rusija
36. Vladislav Shcheblykin, Rusija
37. Marko Zschorner, Vokietija
38. Maik Jentsch, Vokietija

Dalinkis:
Share 'Pirmoji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: dalyvių sąrašas' on Facebook Share 'Pirmoji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: dalyvių sąrašas' on Twitter Share 'Pirmoji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: dalyvių sąrašas' on vk.com Share 'Pirmoji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: dalyvių sąrašas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930