MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

liepos 3, 2009
Views: 1 006

gnp.jpgDeivido Taurosevičiuas priešininku Affliction 3 turnyre bus kanadietis Mark Homnick.

Birželio 27 dieną vykusiame Ultimate Chaos turnyre įtikinamai savo kovas laimėjo dviejų kovų favoritai – Gilbert Yvel iš Olandijos bei Bobby Lashley iš JAV. Yvel brutaliai nokautavo savo priešininką iš Brazilijos Pedro Rizzo, ir tuo pačiu iškovojo teisę dalyvauti rugpjūčio 1 dieną vyksiančiame Affliction 3 turnyre. Lashley po smūgių serijos privertė pasiduoti Bobą Sappą.

Savaitgalį Rage in the Cage 129 turnyre turėjo įvykti kova tarp dviejų amerikiečių Drew Ficketo ir Shannono Ritcho. Kadangi Ficket atvyko į turnyrą visiškai girtas, organizatoriai buvo priversti atšaukti šią kovą. 

ZUFFA pasirašė sutartį su Kinijos NMTV (Neimeng Mongolia TV) kanalu ir greitu metu pradės jame rodyti savo turnyrus. Tas pats kanalas, kurį matyti gali visos Kinijos gyventojai, transliuoja didžiausios Kinijos MMA organizacijos Art of War FC turnyrus.

Didžiojoje Britanijoje startavo BAMMA (British Association of Mixed Martial Arts) organizacijos turnyrai. Tai jau trečiasis MMA turnyras šioje šalyje, kuris bando užimti tuščia lyderio, po Cage Rage išnykimo, vietą Britanijos rinkoje.

Strikeforce planuoja itin stiprios sudėties turnyrą rugpjūtį. Planuojamas Fabricio Werdumo sugrįžimas į MMA bei Rogero Gracie debiutas šioje organizacijos, Jake Shieldso kova su imtynių Olimpinių žaidynių vice-čempionu Mattu Lindlandu ir kova-revanšas tarp Nicko Diazo ir Joe Riggso.

Po pralaimėjimo Brettui Rogersui Affliction atsisakė pratęsti sutartį su Andreiumi Arlovskiu.

Tim Sylvia nekarta minėjo, jog nori MMA kovotojo karjerą baigti UFC. Po jo pralaimėjimo Rayui Merceriui jam kelias į UFC galimas tik per TUF. Taip pareiškė ZUFFA prezidentas Dana White.

UFC kovotojas iš Olandijos Los-Andžele Antody Hardonk apginė moterį nuo užpuolikų, du iš kurių buvo nokautuoti.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930