MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda dalyvaus Pro FC 41 turnyre

rugpjūčio 22, 2012
Views: 1 488

pro-fc-41Tris „Plungės Riterio“ komandos kovotojai šiandien išvyksta į Rusijos Rostovo ant Dono miestą. Poryt šiame mieste vyks pirmasis po ilgos pertraukos šios organizacijos MMA turnyras Pro FC 41.
Pirmojoje turnyro dalyje, vienoje iš atidarymo kovų dalyvaus, mūsų komandai atstovaus Arvydas Žilius. Arvydas pirmą kartą po labai ilgos pertraukos kovos lengvojoje svorio kategorijoje iki 70 kg. Arvydo priešininku bus Rusijos kovotojas Alexander Shabliy. Rusijso kovotjas yra dukterinės Pro FC komandos – Peresvet FT – komandos narys. Beveik visa jo karjera praėjo Pro FC turnyruose, kur jis užsidirbo 5-1-0 kovų rekordą.
Pro FC organizatoriai planuoja paleisti GP turnyrų serija, kurios metų bus išaiškinti nauji organizacijos čempionai ar pretendentai į čempiono titulus. Nuo šio turnyro prasideda pusiau vidutinės svorio kategorijos GP turnyras. Vienoje pirmų GP kovų dalyvaus mūsų komandos legionierius, Rusijos Kaliningrado srities kovotojas Pavel Berioza. Berioza suskaus su tėvynainiu Nikolayumi Aleksakhinu.
Prieš kelias dienas minėjome, kad iš Pro FC turnyro pasitraukė mūsų komandos narys, Kauno „Titanas“ klubo kovotojas bei treneris Vaidas Valančius. Priminsime, kad jis mūsų komandos stovyklos metų gavo kojos traumą. Valančiui skubia buvo surasta pamaina. Vietoj Vaido, turnyro pagrindinėje vakaro kovoje su garsiuoju Beslanu Isaevu žiūrovai išvis dar vieną mūsų komandos legionierių, Brazilijos kovotoją Andre Pacheco.
Turnyrą penktadieni tiesiogiai rodys Rusijos visuomeninis sporto kanalas Rossija-2. transliacija prasidės 19:00h Lietuvos laiku.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda dalyvaus Pro FC 41 turnyre' on Facebook Share 'Mūsų komanda dalyvaus Pro FC 41 turnyre' on Twitter Share 'Mūsų komanda dalyvaus Pro FC 41 turnyre' on vk.com Share 'Mūsų komanda dalyvaus Pro FC 41 turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930