MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

liepos 7, 2009
Views: 1 104

gnp.jpgSengoku kovotojas Kazuo Misaki padarė autoavariją bei paspruko iš įvykio vietos. Be nuobaudų iš policijos jis sulaukė ir sankcijų iš Sengoku. Visas jo honoraras iš sekančios kovos bus padalintas tarp Japonijos AIDS centro bei kelių labdaros organizacijų. Kadangi jo kova su Kazuhiro Nakamura bus dėl pretendento į čempiono vardo, jis, net ir pergalės atveju, nebus prileistas prie titulinės kovos bei bus neribotam laikui pašalintas nuo kovų šioje organizacijoje.

Quinton „Rampage“ Jackson, tikėtina, suvaidins pilno metražo Komanda A serialo ekranizacijoje.

Geriausias šiuolaikinis Ukrainos MMA kovotojas Aleksei Oleinik nutraukė sutartį su Sankt-Peterburgo „RusFighters“ komanda.

Jau liepos 18 dieną įvyks dar vienas Art of War FC turnyras. Be Kinijos kovotojų bus gausu kitų šalių – Lenkijos, Slovakijos, Prancūzijos, Mongolijos, Pietų Korėjos, Uzbekijos, Švedijos, Olandijos, Japonijos, Tailando kovotojų. Turnyre kausis tokie garsus kovotojai, kaip visų stambių Japonijoje vykusių MMA turnyrų veteranas Katsuhisa Fujii, Rodney Glunder (Faverus), Rolles Gracie.

Planuojama kova tarp dviejų UFC TUF 10 trenerių, Quintono Jacksono ir Rashado Evanso įvyks gruodį, Memfyje, gimtajame Jacksono mieste.

Tito Ortiz bet kokią dieną gali pasirašyti sutartį su Strikeforce. Sutartis, anot gandų, numato keturias kovas. Jei pirmosios tris kovos bus laimėtos, ketvirtoje kovoje Ortiz nori susikauti su Fiodoru Emelianenko.

Goerges St.-Pierre kovai su Thiago Alvesu ruošiasi su Prancūzijos muay thai legenda Jean-Charles Skarbowsky ir jo geriausiais mokiniais.

Antinio „Bigfoot“ Silva jau kitais metais planuoja sugrįžti kovoti į JAV – kai tik pasibaigs jo įsipareigojimai Sengoku. Tai žada jo vadybininkas. Priminsime, jog po savo paskutinės kovos dar Elite XC turnyre, Silva buvo diskvalifikuotas už dopingo vartojimą metams. Bet jis savo karjerą pratęsė Japonijoje, už ką sulaukė griežto kritikos iš JAV atletikos komisijos bei pažadų visiškai uždrausti jam kovoti bet kuriame JAV MMA turnyre.

UFC 104 įvyks labai intriguojanti kova tarp dviejų talentingų, perspektyvių bei dar nenugalėtų sunkiasvoriu – Caino Velasquezo bei Shane Carwino.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930