MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandai skirtingai sekėsi Vokietijoje

spalio 1, 2012
Views: 1 357

rfcrfcŠeštadienį vakare penki „Plungės Riterio“ komandos kovotojai dalyvavo MMA turnyre Rock the Cage 3: Spitzenevent im Norden der Republik. Kaip minėjome, turnyre dalyvavo Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos kovotojai. Šis turnyras vyko Vokietijos mieste Greifswalde.
Labiausias šiame turnyre pasisiekė MMA debiutantui, šiauliečiui Andrejui Malikui. Per nepilnas dvi minutes jis TKO nugalėjo vokietį Alexą Zuhlsdorffą.
Neblogai pasirodė klaipėdietis Sergej Drob. Tik MMA kovų patirties stoka lėmė, kad jis pirmajam raundui besibaigiant pralaimėjo Sashai Sharmai.
Visiškai nepasisiekė dar dviems MMA debiutantams Raimondui Dočkui bei Dovydui Zubavčiui. Jie abu pralaimėjo savo kovas jau pirmajame raunde Pawelui Zylowskiui bei Sebastianui Bolkui atitinkamai.
Kone geriausia turnyro kova buvo tarp dviejų merginų. Joje susikovė vokietė Ulrike Krol ir šiaulietė Ieva Šležaitė. Jos kovojo visą kovai skirtą laiką. Nors mūsų komandai atstovavusi kovotoją pasirodė puikiai, didesne laiko dali iniciatyvą laikė savo rankose. Deja, kaip jau nekarto yra buvę mūsų komandai atsitikę, gerai pasirodęs kovotojas vėliausiai pralaimėdavo kovą teisėjams.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandai skirtingai sekėsi Vokietijoje' on Facebook Share 'Mūsų komandai skirtingai sekėsi Vokietijoje' on Twitter Share 'Mūsų komandai skirtingai sekėsi Vokietijoje' on vk.com Share 'Mūsų komandai skirtingai sekėsi Vokietijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930