MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Švediškas Superior Challenge 8 su lietuvišku akcentu

spalio 3, 2012
Views: 1 334

SC8_50_70_nyadressNeleidžiant laiko veltui, „Plungės Riterio“ komanda ruošiasi dar vienam koviniam savaitgaliui. Šeštadienį, spalio 6 dieną du mūsų komandos kovotojai išvyksta į Švedijos miestą Malmo. Po pusantrų metų pertraukos į aktyvų gyvenimą sugrįžta vieną pajėgiausių Europos MMA organizacijų – Superior Challenge. Šiame mieste vyks jų aštuntasis turnyras.
Į Superior Challenge 8 turnyrą išvyksta du mūsų komandai atstovaujantys kovotojai – Denis Sokol iš Vilniaus „Smauglys Gym“ klubo, bei mažeikiškis Julius Žurauskas, kuris šiuo metu gyvena bei treniruojasi Airijoje.
Taip pat šiame turnyre turėjo dalyvauti Oleg Tinin, turėjęs susikauti su MMA debiutantu Visaru Kelmendi. Deja klastinga bei sunki liga pakirto Latvijos sunkiasvoris ir jis negalės kovoti Švedijoje. Jo kova kol kas oficialiai nėra atšaukta.
Abu Lietuvos kovotojai, patys dar tik pirmuosius žingsnius darantis MMA arenoje, šiame turnyre susikaus su MMA debiutantais. Juliaus Žurausko priešininku bus Sadri Kelmendi.
Denisui Sokolui atiteko gerokai pavojingesnis oponentas. Lietuvos atstovas susikaus su Švedijos milžinu, bemaž 2 m ūgio bei 120 kg svorio, Yosefu Ali Mohammadu, Švedijos graplingo čempionu.
Pagrindinėse vakaro kovose žiūrovai išvis UFC veteraną Davidą Bielkhedeną bei Ilirą Latifi. Organizatoriams teko gerokai paplušėti, kol pavyko šiems kovotojams surasti tinkamus priešininkus.
Švedijoje labai populiarus David Bielkheden pirma turėjo kovoti su armėnu kilmės amerikiečiu Karo Parisyanu. Likus mėnesiui iki turnyro Parisyan, kaip tas pastaruoju metų labai dažnai su juo atsitinka, neįvardijęs priežasčių pasitraukė iš turnyro. Labai greitai jam buvo surasta pamaina – airių kilmės amerikietis Marcus Davis.
Gerokai sunkiai buvo su pagrindine turnyre žvaigžde Iliru Latifi. Jo priešininku su pasididžiavimu buvo paskelbtas populiarusis Jeff Monson. Praėjus savaitei po turnyro, paaiškėjo kad Monson, dėl kontrakto su Rusijos M-1 Global organziacija, turnyre dalyvauti negalės. Tuomet Monsonui buvo surasta pamaina – Cage Warriors FC sunkios svorio kategorijos čempionas D.J. Linderman. Ir vėl nuo organizatorių nusisuko sėkmė. Prieš kelias dienas D.J. Linderman dėl kontraktiniu problemų pasitraukė iš turnyro. Naujuoju Latifi priešininku tapo brazilas Jorge Oliveira.

Superior Challenge 8 turnyro kovų sąrašas:
1. Simon Skold vs. Michel Ersoy
2. Sadri Kelmendi vs. Julius Žurauskas
3. Musa Bilal vs. Edris Rafigh
4. Farshad Farsiani vs. Ake Bergvall
5. David Glasnovic vs. Sharyar Sazesh
6. Martin “The Dominator” Wojcik vs. Patrick “Dexter” Vallee
7. Visar Kelmendi vs. Oleg Tinins*
8. Yosef Ali Mohammad vs. Denis Sokol
9. Martin Akhtar vs. Leandro Gontijo
10. Malik “The Natural Born Killer” Arash Mawlayi vs. David “One More” Round
11. Matti Makela vs. James “The Hammer” McSweeney
12. David Bielkheden vs. Marcus “The Irish Hand Grenade” Davis
13. Ilir Latifi vs. Jorge “Van Damme” Oliveira

*Kova greičiausiai ne įvyks dėl Olego Tinino ligos.

Dalinkis:
Share 'Švediškas Superior Challenge 8 su lietuvišku akcentu' on Facebook Share 'Švediškas Superior Challenge 8 su lietuvišku akcentu' on Twitter Share 'Švediškas Superior Challenge 8 su lietuvišku akcentu' on vk.com Share 'Švediškas Superior Challenge 8 su lietuvišku akcentu' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930