MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 1-oji dalis

spalio 25, 2012
Views: 1 373

standupwar-3Iš ties karštas savaitgalis laukia „Plungės Riterio“ komandos. Spalio 27 dienai yra numatomi net keturi MMA turnyrai, po du Suomijoje bei Rusijoje, kur dalyvaus mūsų komandai atstovaujantis kovotojai.
Internacionalinis „Plungės Riterio“ desantas savaitgaliui išvyksta į Suomijos miestą Turku. Šiame mieste įvyks jau trečiasis naujos Suomijos MMA ir kikbokso organizacijos StandUpWar turnyras – StandUpWar3: Rising Stars. Vienas mūsų komandos atstovas dalyvaus kikbokso kovoje, likę tris – MMA kovose.
Kikbokso kovoje prieš Suomijos kovotoją Miiką Kinnuneną kovos klaipėdietis Arnoldas Joknys.
Dar vienas uostamiesčio atstovas, Sergej Drob, susikaus su suomiu Janne Rantanen. Nuo 2002 metų kovojanti suomis iš 10 kovų sugebėjo laimėti vos dvi ir vieną jų – prieš lietuvį Ramūną Paliūnį.
Mūsų komandos legionierius, Latvijos kovotojas Aleksejs Povulans susikaus su suomiu Kennetu Mattsonu. Pastarojo kovų sąskaitoje 5 profesionalios kovos, iš kurių 3 laimėtos. Dvi jų – prieš mūsų komandos atstovus Vladislavą Shcheblykiną bei Giedrių Skarą.
Bene įdomiausia kova vyks tarp mūsų komandai atstovausiančio baltarusio Semeno Tyrlios bei perspektyvaus Suomijos kovotojo Makwano Amirhaniu. Pastarasis savo karjeroje taip pat kelis kartus yra susitikęs su „Plungės Riterio“ komandos kovotojais. 2010 metais jis nugalėjo Tadą Aleksonį, o pernai – pralaimėjo, vienintelį kartą karjeroje, Viktorui Tomaševičiui.

StandUpWar3: Rising Stars turnyro kovų sąrašas:
Kikbokso kova: Miika Kinnunen vs. Arnoldas Joknys
Kikbokso kova: Mikko Blom vs. Jani Ikavalko
MMA kova: Makwan Amirkhani vs. Semen Tyrlya
MMA kova: Teemu Packalen vs. Grzegorz Szulanowski
MMA kova: Kai Karar vs. Olli Tuomi
MMA kova: Kennet Mattsson vs. Aleksejs Povulans
MMA kova: Mikael Nyyssonen vs. Lasse Aijo
MMA kova: Janne Rantanen vs. Sergej Drob

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 1-oji dalis' on Facebook Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 1-oji dalis' on Twitter Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 1-oji dalis' on vk.com Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 1-oji dalis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930