MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 2-oji dalis

spalio 25, 2012
Views: 1 344

shooto-logoIš ties karštas savaitgalis laukia „Plungės Riterio“ komandos. Spalio 27 dienai yra numatomi net keturi MMA turnyrai, po du Suomijoje bei Rusijoje, kur dalyvaus mūsų komandai atstovaujantis kovotojai.
Dar du „Plungės Riterio“ komandos kovotojai šį savaitgalį išvyks į Suomijos Lahti miestą. Jame spalio 27 dieną vysk SHOOTO-Finland organizuojama turnyras SHOOTO: Chicago Collision 10. Šiame turnyre dalyvaus Rimgaudas Kutkaitis ir Saulius Bucius.
Rimgaudas Kutkaitis po nesėkmingos titulinės kovos Latvijoje bandys atsirevanšuoti Suomijoje. Deja jo laukia labai pavojingas priešininkas – pusiau sunkioje bei sunkioje svorio kategorijose kovojantis Toni Valtonen. 38 profesionalias MMA kovas turėjęs Valtonen jau 5 kartus yra susikovęs su Lietuvos kovotojais ir visas kovas kol kas laimėjo.
Saulis Bucius šeštadienį kovos turnyro vakaro kovoje. Jo priešininku bus suomis Jimmy Immonen, vietinio SHOOTO Lahti klubo atstovas. Šio kovotojo negalima pavadinti sėkmingai kovojančiu. Profesionaliajame ringe jis turėjo 12 kovų ir tik 5 jų laimėjo. Bemaž prieš metu jis, SHOOTO-Finland: Chicago Collision 8 turnyro metų, jis kovojo su Tadu Aleksoniu ir tą kovą nokautu pralaimėjo.


SHOOTO: Chicago Collision 10 turnyro kovų sąrašas:
1. Aleksi Mantykivi vs. Pierre Berillion
2. Mikko Vaittinen vs.Niko Myllynen
3. Kari Paivinen vs. Ville Lehmusmetss
4. Emil Ahlqvist vs. Kalle Arvelin
5. Marco Alumnovs. Juha-Matti Joensuu
6. Ake Bergvall vs. Jani Ridasmaa
7. Mangnus Strandner vs. Heikki Soveri
8. Rimkaudas Kutkaitis vs. Toni Valtonen
9. Saulius Bucius vs. Jimmy Immonen

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 2-oji dalis' on Facebook Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 2-oji dalis' on Twitter Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 2-oji dalis' on vk.com Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 2-oji dalis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930