MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 3-oji dalis

spalio 26, 2012
Views: 1 374

fefom-pankration-log_0Iš ties karštas savaitgalis laukia „Plungės Riterio“ komandos. Spalio 27 dienai yra numatomi net keturi MMA turnyrai, po du Suomijoje bei Rusijoje, kur dalyvaus mūsų komandai atstovaujantis kovotojai.
Du mūsų komandos kovotojai – Ričardas Vaičys iš „Plungės Riterio“ klubo bei Klaipėdos „Lutador Klaipėda“ įkūrėjas Ernestas Slavinskas.
Ričardo Vaičio priešininku bus Rusijos kovotojas Shamil Magomedov, iki šiol turėjęs vos vieną kovą.
Ernestas Slavinskas priešininku bus taip pat Rusijos kovotojas Gennadiy Kovalev. Rusijos kovotojas Tik pernai pradėjo MMA kovotojo karjerą. Jis turėjo 5 kovas ir 4 jų laimėjo. Šių metų kovo mėnesį jis kovojo RINGS turnyre Japonijoje, kur TKO nugalėjo MMA veteraną iš Australijos Chrisą Hasemaną. Lietuvos MMA gerbėjams šis kovotojas turėtu būti žinomas iš pergalingos kovos su Egidijumi Valavičiumi.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 3-oji dalis' on Facebook Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 3-oji dalis' on Twitter Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 3-oji dalis' on vk.com Share 'Mūsų komandos laukia intensyvus savaitgalis. 3-oji dalis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930