MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sėkmingi lietuvių startai Kaliningrado srities MMA čempionate

lapkričio 1, 2012
Views: 2 660

img_0240

Spalio 27 dieną Rusijoje Kaliningrado mieste vyko 2012 metų Kaliningrado srities MMA čempionatas. Į čempionatą susirinko apie 100 dalyviu . Pats turnyras buvo padalintas į dvi grupes. Buvo grupe A kur kovotojai kovėsi pagal profesionalų taisykles  ir B kur kovotojai kovojo pagal mėgėjų taisykles. Organizatoriai nuo pernai jau paėmė pavyzdį iš Suomijos MMA mėgėjų  čempionato ,kai stovėsenoje galimi smūgiai rankomis ir kojomis  į galvą , keliais stovėsenoje tik į korpusą , o parteryje visai uždrausti  visi leidžiamas tik parteris. Taip pat grupei B buvo privalomos kojų apsaugos ir šalmai . Ir tai organizatoriams labai pasiteisino nes atsirado labai daug geru imtynininkų kurie panoro sudalyvauti pagal MMA mėgėju taisykles , nes kaip žinoma daug imtynininkų vengia MMA kovų nes bijo smūgių  ir tai labai pasiteisino . Tarp jų buvo ir  penki  labai jauni kovotojai lietuviai kuriems tai pirmi žingsniai  į tarptautines  varžybas . Mūsų komandai atstovavo Gintas Januška(77 kg) iš Plungės, Vaidas Maciulevičius(77 kg ) iš Molėtų , Raimondas Zeniauskas(70 kg) iš Klaipėdos, Roman Lagunov(70 kg ) ir Mažvydas Pieža(84 kg ) iš Šiaulių. Visi mūsų kovotojai laimėjo pirmas kovas . o antrame rate nepasisekė jau Romanui Lagunovui kuris teisėjų sprendimu  pralaimėjo kova , Gintui Januškai kuris pralaimėjo trikampio smaugimu.  Kiti trys kovotojai toliau tęsė kovas. Didelė sėkmė  lydėjo Mažvydą Piežą jis  laimėjo pirmą kova rankos laužimu per 20 sekundžių  dar turėjo kautis 3 kovas  , tačiau jo visi varžovai traumavosi ir jis tapo čempionu.  Vaidas Maciulevičius  pralaimėjo kova dėl išėjimo i finalą , ir kovojo dėl trečios vietos. Vaidas laimėjo kova rankos laužimu ir tapo trečios vietos laimėtoju.  Kone turnyro atradimu tapo Ernesto Slavinsko auklėtinis iš Klaipėdos  „ Lutador „ klubo  Raimondas Zeniauskas . Raimondas  kovojo 70 kg kategorijoje. Raimondas pirmas dvi kovas baigė anksčiau laiko ir tarp jų nokautavo ir užsmaugė šios kategorijos favorita iš Degestano per 17 sekundžių . Pusfinalyje jis pralaimėjo ne vienbalsiu teisėju sprendimu vietiniam  kovotojui  , ir sukėlė daug dvejonių žiūrovams sėdint salėje.  Nepatekęs i finalą Raimondas kovojo dėl  trečios vietos , ir vėl kova tęsėsi pilnus du raundus, tačiau teisėjai  ir vėl norėjo „ pasistengti „ su savo sprendimu, tačiau labai reikia padėkoti varžybų organizatoriui Evgenijui Bochanui už sąžiningumą kuris įsikišo prieš paskelbiant rezultatą  ir  privertė teisėjus  paskelbti  Ramondą  Zeniauską  trečios vietos laimėtoju. Visi lietuviai kovojo B  grupėje . Reikia pasidžiaugti kad dauguma laimėtų kovų laimėjo anksčiau laiko ir būtent parteryje kas leidžia daryti šiokia tokie prielaidą kad  po truputi  parterio lygis eina prieki ir būtent parteriui vis daugiau skiria dėmesio pasiruošimo etapuose.

Jau visai netrukus lapkričio 24 dieną vėl mūsų komanda išvyksta į panašaus pobūdžio varžybas Latvijoje, tik ten mėgėjų čempionatas vyks jau oktagone. Visi norintys dalyvauti ir gauti platesne informacija apie varžybas galite  rašyti i emeilą : club.riteris@takas.lt

Lietuvaičių pergalių- pralaimėjimų santykis:

Gintas Januška  1 pergalė -1 pralaimėjimas

Vaidas Maciulevičius 2 pergalės -1 pralaimėjimas

Raimondas Zeniauskas  3 pergalės -1 pralaimėjimas

Roman Lagunov 1 pergale-1 pralaimėjimas

Mažvydas Pieža  1 pergalė

img_0178

Raimondas Zeniauskas

img_0179

Iš dešinės:  Roman Lagunov

img_0183

Iš dešinės : Gintautas Januška

img_0184

Iš dešinės : Mažvydas Pieža

img_0180

Iš dešinės : Vaidas Maciulevičius

More photo : http://mma-knight.lt/foto?album=2&gallery=176

Dalinkis:
Share 'Sėkmingi  lietuvių startai Kaliningrado srities MMA čempionate' on Facebook Share 'Sėkmingi  lietuvių startai Kaliningrado srities MMA čempionate' on Twitter Share 'Sėkmingi  lietuvių startai Kaliningrado srities MMA čempionate' on vk.com Share 'Sėkmingi  lietuvių startai Kaliningrado srities MMA čempionate' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930