MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

StandUpWar turnyro rezultatai

lapkričio 4, 2012
Views: 1 188

standupwar-3Nesėkmingai susiklostė praeitas savaitgalis mūsų komandos kovotojams. Priminsime, kad „Plungės Riterio“ komandos kovotojai spalio 27 dieną dalyvavo keturiose MMA turnyruose Rusijoje bei Suomijoje.
Esame rašę, kad praeitą savaitgalį būrys kovotojų, atstovavusių „Plungės Riterio“ komandai dalyvavo MMA ir kikbokso turnyre Suomijoje. Spalio 27 dieną Suomijos Turku mieste vyko trečiasis StandUpWar organizacijos turnyras. Jame ir dalyvavo du Lietuvos, vienas Latvijos bei vienas Baltarusijos kovotojai.
Bene geriausiai šiame turnyre pasirodė klaipėdietis Sergej Drob. Jis tik teisėjų sprendimu pralaimėjo savo kovą suomiui Janne Rantanenui.
Nelabai savo priešininkui iš Suomijos Kennetui Matssonui pasipriešino Latvijos kovotojas Aleksejs Povulans, kurs jau trečiąją kovos minute pralaimėjo kovą trikampiu kojų smaugimu.
Geriau sekėsi baltarusiu Semionui Tyrliai. Jis atsilaikė šiek tiek daugiau nei tris minutes ir pralaimėjo smaugimu iš už nugaros talentingam suomiui Makwanui Amirkhani.
Nepasisiekė spalio 27 dieną Arnoldui Jokniui, vieninteliam iš mūsų komandos kovojusiam pagal kikbokso taisykles. Pirmajam raundui besibaigiant jam buvo sulaužyta nosis ir teisėjai buvo priversti nutraukti kovą bei nugalėtoju paskelbti jo priešininką Miiką Kinnuneną.

Dalinkis:
Share 'StandUpWar turnyro rezultatai' on Facebook Share 'StandUpWar turnyro rezultatai' on Twitter Share 'StandUpWar turnyro rezultatai' on vk.com Share 'StandUpWar turnyro rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930