MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Vladimir Karasiov atstovaus mūsų komandai Cage turnyre

lapkričio 17, 2012
Views: 1 313

cage-logoŠiandien, lapkričio 17 dieną, Suomijos mieste Oulu vyks Cage organizacijos turnyras – Cage 20: Northern Storm 2. Po ilgos pertraukos šios organizacijos turnyre dalyvaus “Plungės Riterio” komandos atstovas. Juo tapo MMA kovotojas iš Rusijos Vladimir Karasiov.
Šią savaite Rusijos atstovas sutiko pakeisti garsųjį Paulą Reedą iš Škotijos. Šįvakar Karasiov susikaus su vienu pavojingiausių Europoje MMA kovotojų, Cage organizacijos čempionu suomiu Tomu Niinimaki. Kova vyks dėl šios organizacijos čempiono titulo.
Paul Reed, šiais metais jau paskelbęs, karjeros pabaigą, iki šiol kartas nuo karto kovoja, bet labai dažnai be pateisinančios priežasties pasitraukia iš labai svarbių kovų, likus kelioms dienom iki jų.

Cage 20: Northern Storm 2 turnyro kovų sąrašas:
1. Eeva Siiskonen vs. Helin Paara
2. Jaakko Dahlbacka vs. Martin Fouda Afana Bipouna
3. Vyacheslav Andreev vs. Jani Myllynen
4. Harri Maatta vs. Dimitri Goette
5. Jussi Halonen vs. Matias Rantala
6. Jani Ridasmaa vs. Ali Ameziane
7. Rafael Domingos vs. Henri Hiiemae
8. Toni Tauru vs. Lauri Ulenurm
9. Olli Jaakko Uitto vs. Tahar Hadbi
10. Tom Niinimaki vs. Vladimir Karasiov

Dalinkis:
Share 'Vladimir Karasiov atstovaus mūsų komandai Cage turnyre' on Facebook Share 'Vladimir Karasiov atstovaus mūsų komandai Cage turnyre' on Twitter Share 'Vladimir Karasiov atstovaus mūsų komandai Cage turnyre' on vk.com Share 'Vladimir Karasiov atstovaus mūsų komandai Cage turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930