MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rytoj vyks FFC: Cage Fight Night turnyras

gruodžio 8, 2012
Views: 1 435

9e74f16629Prieš kelis mėnesius „Plungės Riterio“ komanda dalyvavo Vokietijos FFC organizacijos MMA, kikbokso bei bokso turnyre FFC: Bushido vs. Lithuania. Turnyrui pasibaigus, mūsų komanda iš karto gavo pakvietimą sudalyvauti sekančiame vienos seniausių Vokietijos MMA organizacijų turnyre.
Vakar, gruodžio 7 dieną, 8 mūsų komandai atstovaujantys kovotojai iš Lietuvos bei Rusijos iškeliavo į Vokietijos miestą Kotheną. Jungtinė „Plungės Riterio“ komanda dalyvaus MMA ir K-1 kovose FFC: Cage Fight Night turnyre. Šiame turnyre mūsų komandai atstovaus lietuviai Rimgaudas Kutkaitis, Raimondas Dočkus, Ruslan Siniavskij bei Sergej Drob ir rusai Arvid Alkhasov, Ivan Chernykh, Sergey Kabalinov ir Evgeny Bochan.
Šiame turnyre savo jėgas MMA išbandyti nusprendė mūsų komandos draugas iš Kaliningrado, „Baltic Bears“ komandos bei MMA turnyrų serijos įkūrėjas bei organizatorius Evgeny Bochan. Jis susikaus su taip pat debiutantu Maxu Shlegeliu.
Sergey Kabalinov susikaus su debiutantu Grigoriumi Winitzkiu.
Patyręs Ivan Chernykh susikaus su pirmuosius žingsnius MMA darančiu Sebastienu Steinmannu.
Dar vienas kaimyninės Rusijos atstovas, Arvid Alkhasov susitiks oktagone su vokiečiu Florianu Melzeru.
Klaipėdietis Sergej Drob šiame turnyre susikaus su ko gero pavojingiausiu priešininku savo kovotojo karjeroje. FFC oktagone jį sutiks labai patyręs Vokietijos kovotojas Ric Schreiter.
Raimondo Dočkaus priešininku rytoj turėtu tapti trejus metus MMA nekovojęs Markus Wagner.
Daugiausiai klausymų kelias Ruslano Siniavskio dvikova. Jam buvo užkontraktuota revanšinė bokso kova su Marko Billsingu. Bet vakar įtakingas Vokietijos kovų portalas groundandpound.de paskelbė, kad Klaipėdos kovotojas susikaus pagal MMA taisykles su patyrusiu Vokietijos sunkiasvoriu Larsu Webberiu. Situacija turėtu paaiškėti, kai „Plungės Riterio“ komanda pasieks Vokietiją ir galės skirti laiko situacijos sprendimui.
Su Marko Billsingu Siniavskij jau kartą kovojo Kothene ir tuomet pralaimėjo labai abejotinu teisėjų sprendimu.
Pagrindinėje vakaro kovoje žiūrovai išvis titulinę kovą. Joje Vokietijos kovotojas Andy Wagner susikaus su Lietuvos kovotoju Rimgaudu Kutkaičiu. Mūsų kovotojui tai bus jau trečioji titulinė dvikovą šiais metais ir ketvirtoji jo karjeroje. Tikėkimės kad šį kartą lietuvis bus geriau pasiruošęs, nei prieš tai vykusiose ir grįš į tėvynę su titulu.

FFC: Cage Fight Night turnyro kovų sąrašas:
1. MMA kova: Evgenij Bochan vs. Max Schlegel
2. MMA kova: Sergej Kabalinov vs. Grigori Winitzki
3. MMA kova: Ivan Chernykh vs. Sebastian Steinmann
4. MMA kova: Sven Huber vs. Rene Hannemann
5. K-1 kova: Stefan Kreyenbrink vs. Steffen Bösner
6. MMA kova: Jens Muller vs. Lars Rauchbach
7. MMA kova: Arvid Alkhasov vs. Florian Melzer
8. MMA kova: Dominique Stetefeld vs. David Kühn
9. MMA kova: Mathias Bernd vs. Martin Krause
10. MMA kova: Rodion Deetz vs. Milan Papp
11. MMA kova: Sergey Drob vs. Ric Schreiter
12. MMA kova: Raimondas Dočkus vs. Markus Wagner
13. MMA kova: Willy Ott vs. Hendrik Nitzsche
14. MMA ar bokso kova: Ruslan Siniavskij vs. Lars Weber*
15. Titulinė pusiau sunkios svorio kategorijos MMA kova: Rimgaudas Kutkaitis vs. Andy Wagner

* Šios kovos likimas paaiškės mūsų komandai atvikus į Vokietiją

Dalinkis:
Share 'Rytoj vyks FFC: Cage Fight Night turnyras' on Facebook Share 'Rytoj vyks FFC: Cage Fight Night turnyras' on Twitter Share 'Rytoj vyks FFC: Cage Fight Night turnyras' on vk.com Share 'Rytoj vyks FFC: Cage Fight Night turnyras' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930