MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

„Plungės Riterio“ komandai šventės prasideda kovomis. 1-oji dalis

gruodžio 21, 2012
Views: 1 425

newfc_battle_of_the_stars„Plungės Riterio“ komandos kovotojai linksmiausias žiemos šventes pradės kovomis. Pirmasis turnyras, kurį norime pristatyti, vyks toli nuo namų, Rusijoje, Dagestano regiono sostinėje Machačkaloje.
Prieš kelias savaites Rusijoje kovojo mūsų sunkiasvoris Tadas „Lokys“ Rimkevičius. Esame rašę, kad jis dalyvavo buvusio Pro FC organizacijos vadovo Alexeyaus Yatsenko vadybinės grupės AYA Promotion MMA turnyre GFC: Little Earth. Ta pati AYA Promotion imasi naujo kovų projekto – New FC – organizavimo.
Rytoj, gruodžio 22 dieną, minėtoje Machačkaloje, vyks pirmasis New FC: Battle of the Stars turnyras. Kaip darosi aišku iš turnyro pavadinimo, turnyro akcentas kovų metų žvaigždžių pasirodymai. Pagrindinėse vakaro kovose žiūrovai išvis buvusį M-1 Challenge čempioną, vieną geriausių Rusijos pusiau vidutinės svorio kategorijos kovotoją Shamilį Zavurovą, vieną geriausių pasaulio K-1 kovotoją, Vilniuje kovojusi su pačiu Buakawu Por. Pramuku, Dzhabarą Askerovą bei vieną geriausių Rusijos MMA kovotoją – Mikhailą Malyutiną.
Shamil Zavurov susikaus rytoj su patyrusiu suomiu Juha-Pekka Vainikainennu.
Dzhabarovo priešininku bus Vokietijos kovotojas Enriko Kehl.
Mikhailo Malyutino priešininku po ilgų paieškų tapo ukrainietis Sergey Grechka.
„Plungės Riterio“ komandai šiame turnyre atstovaus tris kovotojai. Du jų kovos pagal MMA taisykles, o trečiasis – profesionalaus bokso kovoje.
Pirmojoje mūsų komandos kovoje, vyksiančioje pagal MMA taisykles, į ringą įžengs Lenkijos MMA kovotojas, vieno geriausių Lenkijos MMA ir BJJ klubo „Berserkers“ atstovas, Rafal Haratyk. Lenkas profesionalia kovoti pradėjo 2010 metais. Nuo to laiko jis turėjo 4 kovas, iš kurių laimėjo 3 bei 1 baigė lygiosiomis. Haratyko priešininku bus pralaimėjimo kartėlio dar neragavęs Omari Akhmedov. Kol kas visą abiejų kovotojų karjerą vyko vietiniuose Lenkijos ir Rusijos bei Ukrainos MMA turnyruose.
Antrojoje kovoje, vyksiančioje pagal profesionalaus bokso taisykles, susikaus Klaipėdos kovotojas Egidijus Kakštys. Jo priešininku bus buvęs labai tituluotas kikboksinikas Mukhtar Khizriev. Ši kova vyks 8 raundus. Kovotojai kausis dėl tarpžemyninio čempiono titulo (?).
Trečiuoju mūsų komandos kovotoju bus neseniai į pusiau sunkų svorį perėjęs Arūnas Vilius iš Mažeikių. Viliaus priešininku rytoj bus rusas Sultan Aliev. Rusijos kovotojas yra patyręs ir pavojingas priešininkas. Kai kurios Rusijos MMA kovotojų duomenų bazės nurodo, kad jo rekordas yra 24-0-0.

New FC: Battle of the Stars turnyro kovų sąrašas:
1. MMA kova: Kazavat Suleymanov vs. Martiros Grigoryan
2. MMA kova: Magomed Magomedov vs. Mariusz Radziszewski
3. MMA kova: Magomed Magomedov vs. Sergey Korol
4. MMA kova: Shamkhal Kerimov vs. Martin Kalucz
5. MMA kova: Omari Akhmedov vs. Rafal Haratyk
6. MMA kova: Bagautdin Sharaputdinov vs. Florent Betorangal
7. MMA kova: Saparbek Safarov vs. Sylvain Potard
8. MMA kova: Mikhail Malyutin vs. Sergey Grechka
9. MMA kova: Sultan Aliev vs. Arūnas Vilius
10. Bokso kova: Mukhtar Khiziriev vs. Egidijus Kakštys
11. K-1 kova: Dzhabar Askerov vs. Enrico Kehl
12. MMA kova: Shamil Zavurov vs. Juha-Pekka Vainikainen

Dalinkis:
Share '„Plungės Riterio“ komandai šventės prasideda kovomis. 1-oji dalis' on Facebook Share '„Plungės Riterio“ komandai šventės prasideda kovomis. 1-oji dalis' on Twitter Share '„Plungės Riterio“ komandai šventės prasideda kovomis. 1-oji dalis' on vk.com Share '„Plungės Riterio“ komandai šventės prasideda kovomis. 1-oji dalis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930