MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

New FC: Battle of the Stars – mūsų komandos kovotojų rezultatai

gruodžio 28, 2012
Views: 1 368

newfc_battle_of_the_starsSavaitgalį, gruodžio 22 dieną, Rusijos Dagestano regiono sostinėje Machačkaloje įvyko debiutinis New FC organizacijos kovų turnyras New FC: Battle of the Stars. Turnyre dalyvavo Rusijos, Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos, Suomijos, Azerbaidžano, Ukrainos bei Vokietijos kovotojai.
Kaip minėjome, šiame turnyre dalyvavo 4 kovotojai, atstovavę „Plungės Riterio“ komandai. Tris mūsų kovotojai kovojo pagal MMA taisykles, vienas – pagal profesionalaus bokso taisykles.
Pirmuoju New FC ringe pasirodė mūsų komandos atstovas, Lenkijos Ščecino miesto „Berserkers“ klubo kovotojas Rafal Hartyk. Jo priešininku buvo vietinis kovotojas Omari Sharifov. Kova nuo pat pirmųjų sekundžių vyko labai aukštame tempe. Pirmajam raundui įpusėjus Lenkijos kovotojas padarė lemtingą klaidą. Atsitraukiant jis tinkamai neužsidengė ir praleido stiprų smūgį į galvą bei buvo nokautuotas.
Neturėjo daug problemų dar vienas vietinis kovotojas Saparbek Safarov. Jau pirmajame raunde jis TKO nugalėjo Valdą Pocevičių.
Labai silpnai šeštadienį pasirodė Arūnas Vilius. Tinkamai nepasipriešinus, jis taip pat TKO, po smūgių parteryje, pirmajame raunde pralaimėjo Rusijos kovotojui Sultanui Alievui.
Trečioje pagal svarbą vakaro kovoje žiūrovai išvydo boksininkus. Kovoje dėl tarpžemyninio čempiono pagal „ProBOKS“ versiją (?), susikovė Egidijus Kakštys iš Klaipėdos bei Mukhtar Khizriev. Vienas garsiausių Rusijos kikboksininkų, Khizriev pagal bokso taisykles kovoja retkarčiais. Nors formaliai jis buvo laikomas kovos favoritu, kova buvo itin nelengva. Lietuvis aktyvai priešinosi tituluotam priešininkui bei kartą buvo pasiuntęs Rusijos kovotoją į nokdauną. Bet po kovai pasibaigus, 8 raundų, kovos nugalėtoju vienbalsiu teisėjų sprendimu buvo paskelbtas Mukhtar Khizriev.
Tituluotas Rusijos lengvasvoris Mikhail Malyutin ir ši karta nesunkiai laimėjo eilinę kovą. Ši kartą jo auka tapo ukrainietis Sergey Grechko.
Itin sunkiu buvo buvusio M-1 Challenge čempiono Shamilio Zavurovo debiutas lengvajame svoryje. Jis po trijų raundų sunkios kovos, vykusios pagal MMA taisykles, tik teisėjų sprendimu nugalėjo suomį Juhą-Pekką Vainikainneną.
Turnyro vakaro kovoje, vykusioje pagal K-1 taisykles, dėl W5 versijos čempiono titulo, ringe susikovė vokietis Enriko Kiehl ir rusas Dzhabar Askerov. Nors kovą laimėjo, kaip to ir reikėjo tikėtis, Askerov. Šis teisėjų sprendimas sulaukė daug kritikos kaip Rusijoje, taip ir užsienyje. Net Rusijos K-1 žinovai aršiai sukritikavo šį sprendimą, pripažinus, kad šioje kovoje Vokietijos kovotojas buvo pranašesnis.

Dalinkis:
Share 'New FC: Battle of the Stars – mūsų komandos kovotojų rezultatai' on Facebook Share 'New FC: Battle of the Stars – mūsų komandos kovotojų rezultatai' on Twitter Share 'New FC: Battle of the Stars – mūsų komandos kovotojų rezultatai' on vk.com Share 'New FC: Battle of the Stars – mūsų komandos kovotojų rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930