MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

DREAM 18 & Glory 4 turnyro rezultatai

sausio 6, 2013
Views: 1 289

glory-dreamGruodžio 31 dieną, Naujųjų Metų išvakarėse Japonijoje vyko jau tradicinis naujametinis MMA ir kikbokso turnyras. Šį kartą tai buvo jungtinis DREAM 18 ir Glory 4 turnyras. Turnyro metų įvyko 27 kovos – 8 MMA ir 19 kikbokso. Turnyras prasidėjo 9:00h ir baigėsi 16:30h Lietuvos laiku.
Olandų milžinas Semmy Schilt patvirtino savo geriausio pasaulio kikboksininko statusą.  Saitama Super Arena jis laimėjo 16 kovotojų Glory 4 super-GP turnyrą. Jo aukomis tapo prancūzas Brice Guidon, olandas Rico Verhoeven, turkas Gokhan Saki ir rumunas Daniel Gita.
Bendro DREAM ir Glory 4 turnyro MMA kovų bloke netrūko emocijų, netikėtų atomazgų bei gražių kovų užbaigimų.
Amerikietis Will Brooks po dramatiško kovos TKO nugalėjo buvusį Sengoku čempioną Satoru Kitaoką.
Neseniai traumą gavęs, kaip buvo teigiama oficialiai, Melvin Manhoef akimirksniu nokautavo kadaise vieną pajėgiausių pasaulyje vidutinio svorio kovotoją Denisą Kangą iš Kanados.
Brazilas Bibiano Fernandes patvirtino savo aukštą lygį bei per nepilnas dvi minutes techniniu pasidavimu nugalėjo WEC, DREAM, Sengoku veteraną Yoshiro Maedą.
Geriausias Japonijos lengvasvoris taikliu, nors kiek atsitiktiniu, smūgių į akį privertė savo priešininką Antonio McKee atsisakyti tęsti kovą .

DREAM 18 & Glory 4 turnyro kovų rezultatai:
1. MMA kova: Will Brooks nugalėjo Satoru Kitaoka, 2R 3:46 TKO (Smūgiai parteryje)
2. MMA kova: Marloes Coenen nugalėjo Fiona Muxlow, 1R 3:29 Pasidavimas (Rankos laužimas)
3. MMA kova: Hayato Sakurai nugalėjo Phil Baroni, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
4. MMA kova: Melvin Manhoef nugalėjo Denis Kang, 1R 0:50 KO
5. MMA kova: Bibiano Fernandes nugalėjo Yoshiro Maeda, 1R 1:46 Techninis pasidavimas (Trikampis kojų laužimas)
6. MMA kova: Shinya Aoki nugalėjo Antonio McKee, 2R 0:24 Pasidavimas (Smūgis į akį)
7. MMA kova: Georgi Karakhanyan nugalėjo Hiroyuki Takaya, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
8. MMA kova: Tatsuya Kawajiri nugalėjo Michihiro Omigawa, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
9. K-1 kova: Jerome Le Banner nugalėjo Koichi Pettas, 3R KO
10. K-1 kova: Semmy Schilt nugalėjo Brice Guidona, 2R TKO (2 nokdaunai)
11. K-1 kova: Rico Verhoeven nugalėjo Sergei Kharitonov, 2R 2:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
12. K-1 kova: Gokhan Saki nugalėjo Raoumaru, 1R TKO (2 nokdaunai)
13. K-1 kova: Anderson Silva nugalėjo Igor Jurkovic, 2R TKO (2 nokdaunai)
14. K-1 kova: Remy Bonjasky nugalėjo Filip Verlinden, 2R 2:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
15. K-1 kova: Jamal Ben Saddik nugalėjo Errol Zimmerman, 2R 2:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
16. K-1 kova: Mourad Bouzidi nugalėjo Peter Aerts, 1R TKO
17. K-1 kova: Daniel Ghita nugalėjo Fabiano Aokie, 2R 2:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
18. K-1 kova: Semmy Schilt nugalėjo Rico Verhoeven, 2R 2:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
19. K-1 kova: Gokhan Saki nugalėjo Anderson Silva, 1R KO
20. K-1 kova: Jamal Ben Saddik nugalėjo Remie Bonjasky, 2R 2:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
21. K-1 kova: Daniel Ghita nugalėjo Mourad Bouzidi, 2R TKO (Trauma)
22. K-1 kova: Jason Wilnis nugalėjo Toshio Matsumoto, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
23. K-1 kova: Semmy Schilt nugalėjo Gokha Saki, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
24. K-1 kova: Daniel Ghita nugalėjo Jamal Ben Saddik, 1R KO
25. K-1 kova: Mutsuki Ebata nugalėjo San Che Kim, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
26. K-1 kova: Robin Van Roosmalen nugalėjo Yuichiro Nagashima, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
27. K-1 kova: Semmy Schilt nugalėjo Daniel Ghita, 1R TKO

Dalinkis:
Share 'DREAM 18 & Glory 4 turnyro rezultatai' on Facebook Share 'DREAM 18 & Glory 4 turnyro rezultatai' on Twitter Share 'DREAM 18 & Glory 4 turnyro rezultatai' on vk.com Share 'DREAM 18 & Glory 4 turnyro rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930