MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

liepos 19, 2009
Views: 1 000

gnp.jpgStrikeforce vidutinio svorio čempionas Cung Le labai užsiėmęs filmavimu bei pasiruošimu vestuvėms, kad neturi laiko titulo. Todėl Strikeforce vadovai spalį suorganizuos kovą dėl organizacijos laikino čempiono titulo. Dėl šio titulo susikaus Jake Shields prieš Mattą Lindlandą ar Vitorą Belfortą.

 

 

Dana White pareiškė, jog laukia paskutinės Fiodoro Emelianenko kovos pagal kontraktą su Affliction ir labai rimtai ketina pervilioti jį į UFC.

 

UFC 103 turnyro metu įvyks kova tarp dviejų sunkiai smūgiuojančių UFC kovotojų – JAV kovotojo Drew McFedrieso ir Lenkijos kovotojo Tomaszo Drwalio.

 

Kitu Brocko Lesnaro priešininku dėl titulo bus kovotojų poros Shane Carwin vs. Cain Velasquez nugalėtojas. Abu kovotojai dar nepralaimėjo ne vienos kovos profesionaliajame MMA ringe.

 

Muhammed „King Mo“ Lawal įvykdė visus įsipareigojimus Sengoku organizacijai ir tapo laisvuoju agentu. Į MMA kovas jis žada sugrįžti jau rugpjūtį, kuomet M-1 Challenge turnyre, kur jo priešininku bus MMA legenda Don „Predator“ Frye.

 

ZUFFA planuoja ekspansija į Meksiką. Apie tai byloja neseniai pasirašyta labai pelninga sutartis su vienu didžiausių vietinių TV kanalų dėl UFC turnyrų transliacijų. Taip pat apie tai byloja Danos White pasisakymas, kad artimoje ateityje planuojamas UFC TUF sezonas tarp JAV bei Meksikos kovotojų. Šis potencialus dviejų valstybių susirėmimas bus organizuotas pagal analogija su UFC TUF 9, kur susitiko JAV ir Didžiosios Britanijos rinktinės.

 

Chuck Liddel įtrauktas į UFC šlovės salė.

 

Dana White pareiškė, kad Kroatija  - šalis, kur artimiausiu laiku įvyks UFC turnyras.

 

Strikeforce sunkiasvoris Lavar Johnson buvo pašautas prie savo namų. Kovotojo būklė po kelių operacijų vertinama, kaip sunki, bet stabili.

 

Rugsėjo 12 dieną Brazilija turėtu sudrebinti didelis MMA turnyras Bitetti Cimbat, kurį organizuoja buvęs kovotojas Amaury Bitetti. Dviejuose pagrindinėse kovose susikaus Ricardo „Brazilian Tiger“ Arona prieš Marviną „Beastman“ Eastmaną ir Antonio Rogerio „Minotoro“ Nogueira prieš Alexą „Brazilian Killa“ Steiblingą.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930