MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

“Plungės Riterio” komanda naują sezoną pradeda Vokietijoje

sausio 18, 2013
Views: 1 573

ae3f28cfb7Naują, 2013 metų, sezoną „Plungės Riterio“ komanda pradeda Vokietijoje. Sausio 20 dieną, Leipcigo priemiestyje Dolzige vyks mišrus kovų menų turnyras pavadintas Ostdeutschland kampft!. Šiame turnyre įvyks 11 kovų pagal MMA, bokso, muaythai, K-1 ir fullcontact kikbokso taisykles. Šiame turnyre dalyvaus 4 mūsų komandos kovotojai – Vejus Vietrinas, Sergei Kabalinov, Artūras Liutika bei Arnoldas Joknys.
Vilniaus „Sparta Gym“ klubo kovotojas Viejus Vietrinas kovos šiame turnyre pagal K-1 taisykles. Jo priešininku bus vokietis Carol Kapelke.
Dažnai mūsų komandai atstovaujantis Rusijos Kaliningrado miesto kovotojas Sergei Kabalinov šiame turnyre suskaus MMA kovoje. Jo priešininku bus Vokietijej gyvenantis bulgaras Veselin Dimitrov.
Po kelių metų pertraukos į ringą sugrįžta „Plungės Riterio“ klubo veteranas Artūras Liutika. Sausio 20 diena jis pirmą kartą įžengs į ringą kautis pagal profesionalaus bokso taisykles. Liutikos priešininku bus FFC turnyrų veteranas, vokietis Martin Krause.
Vienintėleje turnyro muaythai kovoje žiūrovai išvis kalipėdietį, „Muaythai Imperija“ klubo kovotoją Arnoldą Joknį, kuris susikaus su pajėgiu vokiečiu Marku Schomburgu.
Turnyre mūsų komandai turėjo atstovauti pajėgus Baltarusijos muaythai kovotojas Andrei Gerasimchuk. Deja, kaip dažnai pasitaiko pas mūsų Rytų kaimynus, jis laiku nepastebėjo užsienio paso galiojimo ir dėl to negavo Europos sąjungos vizos. Gerasimchuk turėjo kovoti muaythai kovoje.

Ostdeutschland kampft! turnyro kovų sąrašas:
Fullcontact kikbokso kovos:
1. Jan Reimann vs. Ruben Crawford
2. Andre Rummelt vs. Hristov Ljubenov

K-1 kovos:
3. Steven Kitzing vs. Patrick Kolbe
4. Benny Granitz vs. Phillipe Best
5. Carol Kapelke vs. Vejus Vietrinas
6. Oliver Schroter vs. Daniel Bastin

MMA kovos:
7. Milan Papp vs. Max Schlegel
8. Lars Rauchbach vs. Jens Muller
9. Sergei Kabalinov vs. Veselin Dimitrov

Bokso kova:
10. Martin Krause vs. Artūras Liutika

Muaythai kova:
11. Mark Schomburg vs. Arnoldas Joknys

Dalinkis:
Share '“Plungės Riterio” komanda naują sezoną pradeda Vokietijoje' on Facebook Share '“Plungės Riterio” komanda naują sezoną pradeda Vokietijoje' on Twitter Share '“Plungės Riterio” komanda naują sezoną pradeda Vokietijoje' on vk.com Share '“Plungės Riterio” komanda naują sezoną pradeda Vokietijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930