MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda pralaimėjo Vokietijoje

sausio 22, 2013
Views: 1 729

Sausio 20 dieną „Plungės Riterio“ komanda pradėjo naują 2013 metų MMA sezoną. Pirmuoju turnyru, kuriame sudalyvavo mūsų kovotojai tapo mišrus kovų turnyras Ostdeutschland kampft! Vokietijoje, Dolzigo mieste. Šiame turnyre, kaip esame rašę, dalyvavo 4 mūsų kovotojai.
Deja reikia pripažinti, kad gerais rezultatais mes negalime pasigirti. Mūsų komandos kovotojai pralaimėjo 3 kovas iš 4. Vokietijos kovų portalas http://www.groundandpound.de savo puslapiuose patalpintame straipsnyje aprašyta, kad mūsų kovotojai pralaimėjo savo kovas tiesiog beviltiškai. Šiandien tame pačiame puslapyje patalpintoje vaizdinėje medžiagoje matosi kiek kitokia situacija. Mūsų komandos kovotojų priešininkai laimėjo kovas smarkiai padedami tesėjo bei pažeidinėdami taisykles.
Nepaaškinamų teisėjų sprendimų pasibaigė Sergeiaus Kabalinovo dvikova. Jis susikovė su Vokietijoje gyvenančiu bulgaru Veselinu Dimitrovu. Nors kova vyko pagrinde parteryje, Rusijos kovotojas gerai gynėsi ir kontroliavo padėtį. Antrojo raundo viduryje bulgarai pabandė atlikti rankos laužimą, kai kovos teisėjas Henryk Kretzschmar iškarto nutraukė dvikovą be jokio paaiškinimo.
Labiau nei keistas teisėjavimas tęsėsi Arnoldo Joknio dvikovos metų. Klaipėdietis šioje kovoje susikovė pagal muaythai taisykles su Vokietijos kovotoju Marcu Schomburgu. Turime pripažinti, kad Joknys sau neįprastoje disciplinoje atrodė silpniau už savo oponentą, bet daugybe to paties Henryko Kretzschmaro „nepastebėtų“ smūgių alkūnėmis į lietuvio pakaušį yra nedovanotina ir net pavojingą.
Pagrindinėje vakaro kovoje pagal bokso taisykles susikovė du MMA kovotojai – lietuvis Artūras Liutika bei vokietis Martin Krause. Trumpa kova pasibaigė pirmajame raunde Liutikos nokautu.
Vieninteliu tą vakar Lietuvos garbe apginusiu kovotoju buvo jaunas vilnietis Vėjus Vietrinas iš sostinės „Sparta Gym“ klubo. Pagal K-1 taisykles jis susikovė bei jokių šansų nepaliko Carolui Kapelkai. Vietrinas pergalę šventė jau pirmajame raunde. Vos ant kojų pastovinčio vokiečio nesugebėjo išgelbėti net vakaro „didvyris“ Henryk Kretzschmar.

Ostdeutschland kampft! turnyro kovų rezultatai:
1. Kikbokso Fullcontact kova: Andre Rummelt nugalėjo Hristo Ljubenov, 3R 2:00 Teisėjų sprendimas
2. MMA kova: Lars Rauchbach nugalėjo Jens Muller, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas
3. K-1 kova: Toni Wagner nugalėjo Oliver Schröter, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
4. K-1 kova: Benny Granitz vs. Phillipe Best, 3R 3:00 Lygiosios
5 K-1 kova: Vėjus Vietrinas nugalėjo Carol Kapelka, 1R TKO
6. MMA kova: Veselin Dimitrov nugalėjo Sergei Kabalinov, 1R 3:58 TKO
7. Kikbokso Fullcontact kova: Ruben Crawford nugalėjo Jan Reimann, 3R 2:00 Teisėjų sprendimas
8. MMA kova: Milan Papp nugalėjo Max Schlegel, 1R 1:04 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
9. K-1 kova: Patrick Kolbe nugalėjo Steven Kitzing, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
10. Muaythai kova: Marc Schomburg nugalėjo Arnoldas Joknys, 2R TKO
11. Bokso kova: Martin Krause nugalėjo Artūras Liutika, 1R KO

Ostdeutschland kampft! turnyro HL

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda pralaimėjo Vokietijoje' on Facebook Share 'Mūsų komanda pralaimėjo Vokietijoje' on Twitter Share 'Mūsų komanda pralaimėjo Vokietijoje' on vk.com Share 'Mūsų komanda pralaimėjo Vokietijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930